Skocz do zawartości
News
mixxion_agro

CZYSZCZENIE WNĘTRZA SILNIKA PO USZKODZENIU USZCZELKI POD GŁOWIĄCĄ. JOHN DEERE 1640

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mixxion_agro    98

Witam.
Mam zapytanie tj. Jak doczyścić wnętrze silnika po tym jak usunąć szlam z oleju zmieszanego z wodą. Ponieważ cały silnik jest w szarej mazi i nie wiem jak to doczyścić.

zetores    16

zdejmij miske. spryskaj chemią i umyj myjką. potem mozesz przemyc ropą. po myjce trzeba szybko wysuszyc albo zakonserwowac

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

iron    425

najlepiej wszystko zlać i od góry nitro wlać aby z miski to splynelo, a później jakiś superol wlać zapalić aby się to wymieszało i do tego wlać jakąś płukanke no i później zalać juz nowy olej

Wiadomość z agroFakt.pl

zetores    16
Napisano (edytowany)

przy nitro mogą się uszkodzic uszczelnienia, chociaz raczej nie powinno do nich doleciec. dużo bezpieczniejsza jest ropa i można nią płukac do woli

Edytowano przez zetores

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marcin554343
      Witam, niedawno kupiłem john deera 6400 i potrzebuje pomocy ponieważ jutro musze wykręci śwece żarową i niewiem dokładnie gdzie sie znajduje 

• Przez ludwik1977
      Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tych kombajnów bo zastanawiam się nad kupnem tylko nie wiem czy nowy czy używany i jakie kredytowanie daje John Deere ???
    • Przez Mateo111
      Witam pomoze ktoś jak wysunac dolny zaczep na haku w john deere 6910S bo nie moge czy tam jest jakes  zabezpieczenie czy zawur .z góry dzieki. Zdiecie podgladowe na dole dalem.

• Przez patryk1213
      Witam, mam problem w moim john deere 6220 premium, pomiędzy 1500 a 2000tyś obrotów zaczyna przerywać i strzelać, zapala się kontrolka od świec, filtry są wymienione, zbiornik też czyściłem. Nie mam już pojęcia co może być tego przyczyną, z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez Mateo111
      Witam pomoze ktoś co to za błąd miga na niebiesko ta literka (i)Z góry dzięki.i dzie się tu załańcza przodni napęd i blokady.