Skocz do zawartości
News
mixxion_agro

CZYSZCZENIE WNĘTRZA SILNIKA PO USZKODZENIU USZCZELKI POD GŁOWIĄCĄ. JOHN DEERE 1640

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mixxion_agro    117

Witam.
Mam zapytanie tj. Jak doczyścić wnętrze silnika po tym jak usunąć szlam z oleju zmieszanego z wodą. Ponieważ cały silnik jest w szarej mazi i nie wiem jak to doczyścić.

zetores    16

zdejmij miske. spryskaj chemią i umyj myjką. potem mozesz przemyc ropą. po myjce trzeba szybko wysuszyc albo zakonserwowac

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

iron    624

najlepiej wszystko zlać i od góry nitro wlać aby z miski to splynelo, a później jakiś superol wlać zapalić aby się to wymieszało i do tego wlać jakąś płukanke no i później zalać juz nowy olej

Wiadomość z agroFakt.pl

zetores    16
(edytowany)

przy nitro mogą się uszkodzic uszczelnienia, chociaz raczej nie powinno do nich doleciec. dużo bezpieczniejsza jest ropa i można nią płukac do woli

Edytowano przez zetores

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez antymechanik
      Witam,mam problem nie mogę ściągnąć dachu w john deere 6330. Poodkrecałem wszystkie śruby na dachu i też od spodu na klucz ampulowy a dach nadal nie chce drgnąć
    • Przez BumBleBeeee
      Witam 
      Mam pytania dotyczące John Deere 2254 lub 2256 Hill Master (najlepiej posiadaczy)
      Jak sprawuje się hydrostat na górzystych terenach ? Czy nie wysiądzie po kilku latach ?
      Jak z awaryjnością tych modeli czy warto ? 
      Czy jest dobra dostępność części ? 
      I jeszcze jedno pytanie, jeżeli chodzi o czujnik straty ziarna to jest on uniwersalny do rzepaku i do zbóż czy trzeba mieć osobno ?

• Przez farmerxx97
      Witam tak jak w temacie poszukuje instrukcji napraw do ciągnika john deere 6920. pozdrawiam
    • Przez peszun
      Witam. Posiadam jd 6910 z automatyczną skrzynią.  Ciągnik nie chce ruszyć z miejsca od razu wyrzuca błędy
      BCU 88
      UIC 138
      TCU 79
      Co oznaczają te błędy?
    • Przez LulaszRol
      Witam  dzisiaj po skoszeniu pszenicy zmieniłem obroty i sita na rzepak i wtedy się zaczeło radio zaczeło wariować, nie przejełem się tym. Przejechałem pierwszy przejazd podniosłem heder i zgałs heder i młucarnia. Jak próbowałem załączyć znowu to gdy opuszczałem było to samo wyłączał się heder.. Więc musiałem skończyć robote. Po drodze zauważyłem że światła słabiej działają i radio jak jade wolniej  a jak szybciej to elegancko. Jakiś problem z elektroniką czy bezpiecznik ? Proszę was o pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.