Polecane posty

MichaBonin    0

witam!

jaka może być przyczyna że drugi półbieg się ślizga a pierwszy normalnie działa ? Ciągnik to forterra 135 z 2012 roku . Elektrozawór czy cos poważniejszego? Rozebrałem podłogę żeby dostać się do zaworów , sprawdziłem napięcia na złączach i jest ok. Olej też jest w normie. podejrzewałem że może sprzęgło ale jest w porządku. 

 

P.S. nie wiem czy jest taki temat już bo nie mam czasu na szukanie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fordfan    0

Witam
Najprawdopodobniej zurzyte tarczki we wzmacniaczu lub niskie ciśnienie w układzie. W zaworach bym nie szukal bo by wcale nie przełączał.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichaBonin    0

Znajomy mi podpowiedzial zeby zamienic elektromagnesy . Zamienilem i dalej to samo . Czy mozna uzytkoeac ciagnik dalej bo pilnie go potrzebuje ( innego nie mam) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fordfan    0

Mozna uzytkować ale tylko na tym półbiegu co się nie ślizga czyli na żółwiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qlimaxpl    0

Kolego niestety miałem to samo i muszę ci powiedzieć że niestety ale wygląda mi to na zużyte tarczki na sprzęgle, po wymianie ich u mnie w ciągniku wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qlimaxpl    0

Niestety musisz rozpołowić ciągnik i zdemontować skrzynie pośrednią, za nią znajduje się owe sprzęgło z tarczkami koszt ok 800 w przypadku skrzyni z 2 połbiegami a z trzema to niestety drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

Kolego "qlimpaxpl" wymieniłeś coś poza tarczkami tzn . jakieś przekładki uszczelnienia ???


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Agrotron135
      Witam w moim deutz fahr agrotron 135 z 1998r wyskakuje mi błąd nr 90 , na wyświetlaczu który znajduje się na słupku bocznym. Ciągnik odpala normalnie, lecz po wrzuceniu biegu nie jedzie tylko pika i mryga ten błąd. Proszę o pomoc.
    • Przez Wojto1212
      Witam, mam pytanie o olej do turbosprzęgła, jaki wlać? Pod specyfikacja hd 10 w.... Wyskakuje Titan Universal olej silnikowy innej firmy znalazłem pod przekladniowy hydrauliczny.  Drugie pytanie, szarpie pod obciążeniem przy zmianie polbiegow czy to ich koniec? 13tys mtg. 
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez Mccormickmtxmc
      Witam posiadam mccormick myć 135 z 2007 roku mam problem z pokrętłem od podnoszenia podnośnika mianowicie gdy wezmę pokrętło powyżej 7 nie mogę opuścić maszyny na ziemię przyciskiem za dźwignia zmiany biegów w dodatku mój pracownik zmienił wszystkie wartośći na komputerze ciągnik wyświetlał nie prawidłową prędkość oraz obroty silnika z góry dziękuję za pomoc 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj