Skocz do zawartości
johniy861

Siewnik Kuhn Espro 3000 opinie

Polecane posty

johniy861    17
Napisano (edytowany)

witam,

przymierzam się do zakupu siewnika  kuhna i szukam jakiś opinii na jego temat

jest to model stosunkowo nowy ale podobno już gdzieś w Polsce takie pracują

macie jakieś zdanie na temat takiego cuda?

Edytowano przez johniy861

kali2107    88

ja mam takie zdanie że mi się nie podoba. wybrałbym Vadera bednara czy horscha.

johniy861    17

ale co w nim jest złe? wiem ze np. kolega co ma horscha 3dc chwali w kuhnie kola w off secie tzn kola nie sa w jednej lini

a bednar jest dobre 1300 kg cięższy więc to znowu odbija się na ugniataniu gleby i zużyciu paliwa

Wiadomość z agroFakt.pl

kali2107    88

dokładnie koła w offsecie na plus. tylko wąskie są w kuhnie i horschu. a jakim koniem do tego dysponujesz?

Grzechu2223    0

Witam, tez szukam opini na temat tego siewnika bo planuje cos kupic. Cena bez negocjacji to 160 tys netto. Narazie slyszalem same opinie dobre. Lipa z tym tylko ze hydraulika musi chodzic ciagle, w pottinger np nie musi ...

johniy861    17
Napisano (edytowany)

ja mam ofertę na popokazowy (niby 15 ha zrobil) ale z walem przednim dogniatajacym i joyem w podobnej cenie

Edytowano przez johniy861

Arek    131

U kogo były takie ceny na ten siewnik?

Jak pytałem to za siewnik z własną pompą hydrauliczną i przednim wałem oponowym cena blisko 200 netto wychodziła.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adico1110
      Witam 
      Ma ktoś może tabele wysiewu do siewnika Roger XR Special?? 
    • Przez siara666
      Cześć!
      Od jakiegoś czasu posiadam siewnik IBR BOTSCH RS 250/19, ale nie mam do niego tabeli wysiewu. Chce nim siać w tym roku groch a nie wiem za bardzo jak go ustawić.  Zapytałem wujka google o tabele ale niestety odpowiedz była negatywna. Czy ktoś posiada taki siewnik i czy mógł by mi podesłać zdjęcie tabeli?
      Pozdrawiam.
    • Przez Konrad2510
      hej mam pytanie, mam możliwość zasiania sobie amazonka 12 rzedowa z gps, koleś mówił że sial qq a teraz sieje buraki.. Sial ktoś może takim siewnikiem buraki? nie za ciężkie ma sekcję i nie posieje za gleboko
    • Przez Thorod
      Sprzedam Agregat uprawowo siewny Amazone d7 super s. Duza skrzynia, po wymianie łożysk na oryginalne Amazone, sciezki i znaczniki powschodowe, drobny wysiew. Agregat po wymianie przednich tulej, na hydropaku, który jest nieuzywany od nowosci. Wiecej na priv(zdj). stan bdb
      Cena 9900zl

• Przez Krzys375
      Witam,
      Mam uszkodzoną oponę w siewniku poznaniak II  mam założone 5.60-15.
      Jaki może być zamiennik wielkościowy aby siewnik nie oszukiwał w wysiewie wg tabeli.?
      Może z jakiejś dojazdówki od samochodu? Ktoś posiada taką wiedzę?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.