musso

kombajnista praca

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
musso    0

Witam.poszukuje doświadczonego,sumiennego i podstawa./BEZ NAŁOGÓW ALKOCHOLOWYCH bo już mam takich dość/kombajnisty na bizona rekorda i zarazem traktorzyty ze znajomoscia naprawy maszyn w razie awarii i przygotowania maszyny do zniw okolice Olsztyna warmińsko mazurskie.Była by to praca sezonowa żniwa i zasiewy zbóź ozimych.Może ktoś wie kto by chciał zarobić lub sobie dorobić przez sezon to proszę o kontakt.Tylko naprawdę osoba która ma pojęcie zna ta maszyne nie żeby się uczyć.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Żartujesz , teraz kombajnisty mają 500+ B) . Jeszcze Bizonem i to może bez klimatyzacji i lodówki ... . Zapomnij . :ph34r:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musso    0
Napisano (edytowany)

A no właśnie.wiem że już ciężko o takich co chcą pracować i maszyny mają jak to się mówi w jednym palcu.No oni jeszcze są ale już wiekowi to pracownicy byłych PGR i SKR to byli ludzie nie do zdarcia aż chialo się z takimi pracować.A już na tych pijakow nieodpowiedzialnych patrzeć nie moge

Edytowano przez musso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Może trzeba szukać na "wschodzie" . No ewentualnie zachęcić "dobrą" kasą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Kombajnista, mechanik bez nałogów z 30 letnim doświadczeniem, papiery spawacza, frezera,tokarza i może jeszcze geodeta? a te wszystkie umiejętności to za ile?
Wydaje mi się, ze Jaka stawka tacy pracownicy.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szorek    13

Ciekawe ile można by tak zarobić jako kombajnista lub traktrozysta.. Jestem z okolic elbląga i z pewnością będe szukał prac sezonowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musso    0

Withaninght tak piszesz jak bym w tym ogloszeniu miał wymagania niewiadomo jakie.Toż normalne chyba że nie potrzebuje samego kierowcy w białej koszuli,tylko jak mi się maszyna zepsuje to nie idzie do domu leżeć i ma wszystko w tyle tylko probuje naprawic,bo widzę że Ty takimi kategoriami myślisz.A co do zapłaty to się pytam ile kto chce.ja nie narzucam ile daje oczywiście wedle jakiś granic bez przesady.Mam 4lata pracownika bo ten który pracował u mnie przez 20 lat może i dluzej sezonowo po ciężkiej chorobie odszedł.Mam od 4 lat człowieka ale ma problemy z alkoholem co mi się bardzo nie podoba.Kiedys musze przeciac pępowine bo użerac sie nie mam zamiaru.
Szorek jezeli nie wiesz jakie stawki są to chyba nie pracowałeś jeszcze w tym fachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musso    0

Kitowiak chłopak z lubelskiego pisal ze by chetnie byl zainteresowany może tu jeszcze zajrzy albo napisz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

Najpierw zapewniają super warunki i kasę a potem odliczają za zjedzone kotlety i czas na sikanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3842

Różnie z tym bywa. Albo siedzą piją piwko które kupił pracodawca a później czas spędzony na browarze włączają w przepracowany godziny - tak miał mój kolega z ekipą co robiła u niego płot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musso    0

mikon71chyba miales złe doświadczenia ale nie krój każdego pracodawcy tą samä miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siennica143    21

ja pracowałem sezonowo 30zł z godziny koszenia, 15 zł za pracę w polu orka siewy i przy maszynach naprawach pracach porządkowych, wyrzywienie zapewnione tzn obiady bardzo dobre i jadło się ile człowiek miał ochotę nic nie odliczanie było za zjedzenie jednego kotleta więcej.
Moim zdaniem takie warunki powinny być wszędzie A nie za 1300:1600 i pracujesz jak głupi po x godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

Ja tak żartuje, sam potrzebuję dwóch chłopaków we żniwa jak zadbasz to sami przychodzą do roboty jak zydzisz to szukasz co roku innych proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

ja szukam pracy ale na jakimś dużym gospodarstwie jeśli ktoś miałby jakieś informacje to prosiłbym o podesłanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Powiem tak albo  zatrudniasz na  cały  rok  pracownika i  masz  go pewnego i  tak  trzeba  kombinować żeby  prace  meli cały  rok ..A wpuść pierwszego  lepszego  na  nowy  sprzęt ...  i później  naprawiaj...A  to że chłopaki  obiad i  kolację  muszą  dostać to podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Jedno jest pewne: młodzi i tak mają dwie lewe ręce do roboty.. Kasa, browar, a robota "beee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Młodzi  to  dopiero  biorą się  do  pracy jak już  założą rodzinę  bo tak to  rzadkie  przypadki aczkolwiek mam 2  chłopków  z wioski co  chętnie po szkole i w soboty wpadną  dorobić o ile tylko w domu mają obrobione i  nie jeden starszy  nie ma takiej  wprawy w obsłudze  maszyn jak oni....ale to  rzadkość ale faktem jest  że   sobotę  o  20 to biegiem do  domu :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Witam,
      Szukamy pracownika - redaktora prowadzącego do portalu o tematyce maszyn rolniczych z naciskiem na ciągniki rolnicze.
      Chętnych zapraszam na PW.
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś, czyli w środę 08.11 o godzinie 19:00. Link do spotkania: https://meet.google.com/str-jbjo-vhd?hs=122&authuser=2
      Spotykamy się również jutro - czyli w czwartek 09.11 też o godzinie 19:00, Link do spotkania: https://meet.google.com/kfw-xzfx-nfa?hs=122&authuser=2
      Będziemy rozmawiać o ciągnikach rolniczych i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
    • Przez yacenty
      Organizujemy rozmowę w gronie kilku osób na temat marek i produktów rolniczych. Za udział w rozmowie płacimy wynagrodzenie 150 zł na rękę (przelew na konto). Czas trwania spotkania około godziny.
      Do wyboru godzina spotkania: pierwsze 15:00, drugie 20:00.
      W spotkaniu może wziąć udział max 6 osób.
      Spotkania odbędą się w czwartek oraz piątek.
      UWAGA - spotkanie piątkowe, pierwsza pora to 15:00, druga pora 19:00.
      Zapraszamy rolników niezależnie od profilu produkcji oraz wielkości gospodarstwa.
      Zapisy: wyślij wiadomość prywatną, lub napisz email: jacek@agrofoto.pl
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś czyli w środę 27.09 o godzinie 20:00.
      Będziemy rozmawiać o markach rolniczy i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Następie dostaniesz zaproszenie do kalendarza z linkiem do wydarzenia.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj