Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nasters    0

Mam do sprzedania Wyposażenie chlewni Trzoda

Wszystko firmy Big Dutchman  (Bardzo Solidna Niemiecka Firma)

Do Sprzedania:

*Tubomaty (Automaty Paszowe) 

*Ruszta Plastikowe

*Kojce Porodowe

*Pojedynki dla Macior

Zainteresowanych proszę o Kontakt Priv(Wiadomość Prywatna)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Vezuwiusz
      Tak jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć czym karmić świnki wietnamskie.
    • Przez BOOGY93
      Dzień dobry wszystkim!
      Posiadamy chlewnię, która ma już kilka lat i nadaje się remontu. Podstawowym zadaniem jest przekształcenie jej na chów na rusztach. W związku z tym proszę o pomoc i polecenie firm, które zajmują się nie tylko samą budową od podstaw ale także różnymi przeróbkami. Oczywiście szukałem w internecie aczkolwiek zazwyczaj są to specjaliści od projektowania i budowy od podstaw natomiast tu by się przydał ktoś kto nie boi się wyzwań związanych  z remontem  Dodam, że pochodzę z północnej części woj, małopolskiego i w związku z tym dana firma powinna być z tej okolicy bądź, której zasięg działania to cały kraj. lub obszar w którym mieszkam.
      Jeśli podawanie numerów kontaktowych lub namiarów adresowych jest nie zgodne z regulaminem forum to będę musiał sobie jakoś poradzić. W każdym razie proszę o pomoc.
    • Przez ShunDevil
      Witam chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje chlewnia na rusztach.Chodzi mi głowie o taką chlewnie gdzie będzie około 70sztuk macior i 500 sztuk tuczu końcowego. Czy istnieje taka możliwość od narodzin prosiakow do końca tluczu.
    • Przez ShunDevil
      Witam chciałbym się zapytać ile by kosztowało tak na oko budowa chlewni na rusztach na 70 loch w cyklu zamkniętym(od poczatku do końca)
      Dla :
      200 warchlaków
      70 loch 
      500 tucznikow

• Przez rolnik32098
      Witam!
      Moglibyście polecic jakąś kamerkę na porodówkę? Taką na za miliony monet, a dobrą   Zastaniawiałem się nad tą :
      http://allegro.pl/kamera-ip-jbp-full-hd-1080p-zewnetrzna-wifi-onvif-i6588742080.html?fromVariant=6655697413

Będę wdzięczny za każdą pomoc  
      Pozdrawiam  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.