Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
Krzychu205    0

Witam!

Mam taki problem otoz w moim fendcie  albo ktos wyjał albo zgubił? albo wcale nie bylo wogole tylnej wycieraczki.

W tylnej szybie sa dwa otwory czyli z tym nie bylo by problemmu. problem jest w tym ze nigdzie nie mozna dostac takiego kompletu ( silnik ramie przelacznik i ta plastikowa oslonka) probowalem tez dobrac jakis silnik wycieraczki od samochodu ale z tych co ogladalem na szrocie zaden nie pasowal.

Macie jakies pomysly? moze ktos mial podobny problem i jakos go rozwiazal? albo moze ktos ma do sprzedania taki komplet, chociaz sam silniczek bo reszta to juz mniejszy problem.

Krzychu205    0

a o ile stopni sie obraca ten silniczek? tak na oko:)

i widze ze zdjec ze twoj ciagnik to jest troche starsza wersja kabiny a tam silnik wycieraczki zakladalo sie na gornym profilu kabiny a u mnie juz tylko w szybie

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil16251290    335

U mnie działa od górnego profilu szyby do bocznego czyli 90st.

Tak, ta oryginalna jest mocowana do profilu szyby a to jest silniczek żeby umocować w otworze szyby.

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

przemek308    20

Silniczek od tylnej wycieraczki ze skody felicji ja u siebie założyłem od kombi i działa tak jak trzeba i to wszystko wyszło mnie 25zl :D

kamil16251290    335

Godność dla rzeczy materialnej?

Silniczek do wycieraczki to nie jest aż  tak ważna część w porównaniu do głównych podzespołów ciągnika gdzie liczy się jakość części a nie ich cena.

Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Sadek    530

Fakt wyszło jak godność Fenda, miałem na myśli godność użytkownika.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez omega
      witam planuje zakup fendta 309 lsa z rok 83r.. wyglad i tam techniczny wyglada na ok tylko jest mały problem z wrzucaniem ostatniego biegu delikatnie zgrzyta  ale nie wyskakuje...  Prosze o jakies wkazówki tej przyczyny....
      pozdrawiam
    • Przez damian315
      Gdzie znajdę wlew oleju silnikowego w ciągniku Fendt farmer 308 lsa 96r. ? 
    • Przez kBieszczad
      WITAM
      Pilnie potrzebuje instrukcji obsługi lub ksiązki pojazdu dla traktora Fendt 311 lsa r 91.
      Gdzie można kupić lub czy ktoś ewentualnie wie gdzie można ściągnąć w wersji elektronicznej.
    • Przez Konrad156
      Witam mam fendta 310 z 92r i nie ma on radia a nwm jakie bedzie pasować do niego bo jak patrzyłem  w sklepie to żadne nie ma takiego wejścia . Liczę na pomoc
    • Przez darek2010
      Mam problem ze sprzęgłem (fendt 312 rocznik 96 turbomatic), które się ślizga i czasmi piszczy prawdopodobnie to przez turbomatic w którym nie był nigdy zmieniany olej, Może ktoś wie jaki olej tam się wlewa i w jakiej ilości.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.