Skocz do zawartości
karol1994

Pronar PT608 vs MetaFach 711/1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pronar
karol1994    0

Która przyczepa lepsza? Chodzi mi o wykonanie, wytrzymałość, trwałość elementów, awaryjność. Co sądzicie o tych przyczepach?

Wojtek026    12

konkretnie o tych przyczepach porównania to raczej nie znajdziesz, na pewno sam już porównałeś dane techniczne to wiesz czym się te przyczepy różnią a w praktyce to pronar będzie droższy, strasznie się cenią za tą pt608 w porównaniu do pt606 duża różnica cenowa, pronar ma większe doświadczenie w produkcji przyczep z tego co ja się dowiadywałem dieler tłumaczył że np, lżej się burty otwierają i ogólnie pronar powinien być lepszy a jak w praktyce będzie się okaże z moich doświadczeń z metalfachem  ale na innych maszynach niż przyczepy to też nie można powiedzieć żeby była to zła firma maszyny się sprawdzają ale i oszczędności są widoczne gołym okiem, jedno czego w danych technicznych nie pokrywa się z rzeczywistością to wysokość platformy od podłoża metalfach podaje dokładnie tak jak jest rzeczywiście no może 1cm będzie niższa pronarka pt608 ma około 112 cm od podłoża platformę na kołach 14,00 /16 także  będzie dużo dużo niższa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheGonzuu2001
      Witam planuje kupować beczkowóz ok 6-8 tyś litrów. I moje pytanie brzmi czy lepiej wybrać na górny czy dolny ? Jakie plusy i minusy ? Posiadam zaczep suwany.  Będzie ciągana ciągnikiem 100 KM. Dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam ;D 
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez Heniu95
      Witam,
      Chcę się dowiedzieć czegoś na temat przyczep gomar, dokładnie chodzi mi o przyczepe 7t, co sądzicie o tych przyczepach, jak jest z ich  wytrzymałością, czy opłaca się wydawać pieniądze na taką przyczepę czy raczej nie.
      Pozdrawiam 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez aezakmi666
      Witam pisze bo zastanawiam się ile wytrzyma oś w wozie ? Posiadam platformę 4.2 x 1.70 x 0.60 i ma stalową ramę oś raczej przedłużana bo idzie w ślady z ciągnikiem , koła 20 .
      Ile wytrzyma taka oś i czopy ? , Bo paka jest spora nie sypałem jej pełnej w żniwa bo trochę się bałem , 
      2 pytanie mam tam zjechany gwint na osi teraz ta oś jest przyspawana na stałe do ramy powzmacniana i czy da się jakoś naprawić ten gwint  ? dodam że pod palcem prawie nic nie ma ,,, 
      3 ten wóz jest na 20 i przy okazji był podwyższony bo woził buraki na wywrotnice i teraz szczerze on strasznie szczudłowo wygląda i trochę boje się jego wywrotności , felgi 15 mam akurat o takim samym rozstawie i fi tylko czy wtedy nie wpłynie to na jego  wywrotność ?