Polecane posty

mateusz1030    0
Napisano (edytowany)

Witam  Chciałbym wybudować kurnik na 3 tysiące sztuk z 30 arowym  mam zrobiona  fundamenty i podmurówke z lat 80  o wymiarach 36x12. Prosze o pomoc w kwesti wyboru materiału do stawiania scian jakiej wysokości one maja byc 

Edytowano przez mateusz1030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

to masz juz zrobione fundamenty a nie masz pojecia o kosztach budowy? :o niebywałe

a co tam te kilkaset tysiecy przy 100szt kur co to jest.. no bo chyba ze zamiomiałeś dodać tys. do ilości

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

gimbaza się nudzi w końcu długi weekend za mało widać zadaja im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1030    0
Napisano (edytowany)

ile to bedzie mogło kosztowac juz z doporowadzeniem wody 

Edytowano przez mateusz1030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilm15    0

Wczoraj w nocy do kurnika weszla chyba łasica,bo tylko lepki odgryzla 45 kura. Wlaczylem radio pozabijalem wszystkie dziury wrzucilem kota do kurnika.a dzis znowu weszla ale zabila tylko 5. zaraz zabraknie mi kurczakow a nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin31    5

Ja jestem na etapie budynku o wymiarach 16m na 51m i za sam dach mam wyliczone nie całe 250 tyś netto a jest tego prawie 1000m2 a jak z kosztami dalej to sam jestem ciekaw jak to wyjdzie, mam swoją sprawdzoną ekipę która jak tylko zniknie śnieg zaczyna działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roberts    10

A jak chłopaki przedstawia się sytuacja z rozpoczęciem hodowli kur niosek tak do 150 sztuk kur? Jakie są procedury? Jeśli miałaby to być sprzedaż bezpośrednia? I jak ze sprzedażą jaj np do cukierni. Kto komu wystawia fakturę żeby cukiernia mogła sobie zakup jaj wciągnąć w koszty jako płatnik VAT. A ja jako rolnik nie mogę przecież wystawić faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    204

Docieplanie pianka PUR docieplenia poddasza natrysk piana pianowanie Åuków - image 2A co powiecie o takim kurniku? podobno koszt budowy to tylko 60% ceny murowanego? Rozmawiałem z gościem który stawia te konstrukcje to mówił że nie wyrabia się z robotą tyle ma zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TomekBio
      Witam, mam pytanie czy używacie na swoich fermach probiotyki, jeśli tak to powiedzcie jakie i czy przynoszą jakieś efekty w postaci polepszenia dobrostanu ptaków bądź czy mają wpływ na przyrosty masy. Pozdrawiam
    • Przez TomekBio
      Witam, jaką ściółkę stosujecie u siebie? Interesuje mnie porównanie słomy, pelletu torfu i trocin. Jaki jest koszt wyścielenia 1 m2 ( ważna jest wysokość ścielenia bo z tego co wiem jest inna dla każdego z materiału).Z góry dziękuje za każdą informacje. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj