Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)
    • Przez supermichal13
      Mam zamiar kupić talerzówkę o szerokości 2 m. Chce żeby talerzówka miał zmianę ramienia z talerzami na bolec (nie na śrubę).
      Tylko o talerzówkach meprozet jest mało informacji takich jak ile talerzówka ma kg czy ma zaczep na wałek doprawiający ??
      Taka talerzówka kosztuje 4tys. http://otomoto.pl/me...wa-A213152.html
      Ale ostatnio też mię zainteresowała talerzówka Hydramet która kosztuje 3900 zł + transport Gratis http://allegro.pl/gr...2911122897.html

-I jest zmian kontu sekcji

-I mocowanie na wał

Ale na zdjęciu wygląda jak by była słaba rama :unsure: tzn nie wygląda na solidną talerzówkę a warzy 505kg

Za pomoc podziękuję
    • Przez newhollandt5070
      Witam posiadam siewnik mperozet s107 + agregat uprawowo-siewny agro-masz. Siewnik posiada ścieżki technologiczne, znaczniki przedwschodowe itp. Mam takie pytanie do użytkowników takiego zestawu a przynajmniej siewnika jak rozwiązaliście "problem" z rozdzielaczem bo chyba nie wziliście go do ciągnika;). Czy za każdym przejazdem wychodzicie i przestawiacie rozdzielacz żeby załączyć np ścieżki??? Czy znacie może jakieś rozwiązania jak to przerobić??? A i jeszcze jedno po roku użytkowania ten mały komputer na jesień nie chciał sie włączyć wiecie co może być przyczyną??
      Z góry przepraszam jęśli umieściłęm temat nie w tym miejscu czy coś ale jestem nowym użytkownikiem wybaczcie...
    • Przez pacio
      Witam,

Zakupiłem dzisiaj używanego tura do mojej 60-tki. Może ktoś podpowie jak zamocować łyżkę do niego? Na środku łyżki jest jakieś mocowanie z regulacją, a z przodu tura nic takiego nie ma. Może czegoś nie dostałem do niego?? Prosze o podpowiedz...
      Zdjęcia w załączniku..

• Przez m11031993
      jak w temacie jaką zasuwę wybrać do beczki meprozet 4300l w standardzie jest na siłowniku na dwa węzę za dopłatą jest mosiężna na sprężynie pytanie do użytkowników który system jest lepszy pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.