Polecane posty

crystal169    12

Hej, słuchajcie jestem w trakcie remontu ciągnika, i niestety ale obrobiły mi się śruby, są to takie specyficzne śruby, niestety nie mam pojęcia jak siętak po fachowemu nazywają. Może ktoś wie to bardzo proszę o pomoc :)

 

post-28750-0-82942600-1493665479_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przyspawaj do góry nakrętkę, może być nr. większa jak nie będzie to przeszkadzać w montażu. A nazwy ta śruba jako takiej nie ma bo nie jest to seryjna śruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Szukaj pod nazwa śruba ustalajaca




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viperwlkp    86

a nie mozna takiej dokupic? ja takie wynalazki jak nie osiagalne albo bardzo drogie to dorabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Od jakiego ciągnika jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tak  z ciekawosci  -  z  czego jest ta  śruba? jest  pełna  w środku?  podobne  to   do  czujnika  temperatury ...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crystal169    12

jest to od ciągnika, crystal z sieradza w dzwigniach zmiany biegów blokuje aby nie wyskoczyło te dzwignie z wodzików,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

W mocowaniu maski w C330 jest podobna z wyglądu. Nie wiem jak z rozmiarem. Najlepiej zadzwoń do Sieradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

weż zwykłą śrubę i na tokarkę


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Myslę że pomysł @Damianzbr najlepszy, dodatkowa nakrętka spawarka i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popieram to co napisał zbozowy , Każdy tokarz zrobi w kilka minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Nie wiem czy tak w kilka minut bo żaden tokarz nie lubi robić gwintów na tokarce i bronią się przed tym rękami i nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po co robić ma gwint ? Kup śrubę z takim gwintem , a on kawałek stoczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Nie wiem czy tak w kilka minut bo żaden tokarz nie lubi robić gwintów na tokarce i bronią się przed tym rękami i nogami

Pierwszy raz słyszę....

Tokarz jak chcesz mieć porządnie. Śruby kupić nawet jak gwintu nie będzie pod łeb tokarz bez większego problemu dorobi.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Jak tokarz nie umie zrobic gwintu to ciota nie tokarz. Zobacz na lbie jaka ma twardosc zapewne 8.8 albo 10.9 i dobierz z takim gwintem jak ktos.pisal a reszte na tokarce obrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Może ciota może i nie ale mają gdzieś za parę złotych stac i toczyć gwinty wolą robić większe roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , parę złotych - Mi za przetoczenie 1cm nakrętki z zewnątrz wziął 30dychy . Ale Mi to nie przeszkadza , bo dokupić nie szło . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Robi na godzinę i nie interesuje go czy to gruba czy drobna robota, gwint czy dziura. Prąd leci, narzędzie się zużywa to kasują. Normalne.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście . Właśnie o tym myślałem i nie wierzę że jakiś tokarz nie chce zrobić kawałka śruby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Taaa , parę złotych - Mi za przetoczenie 1cm nakrętki z zewnątrz wziął 30dychy . Ale Mi to nie przeszkadza , bo dokupić nie szło . B)

 

Tokarz wie co robi i za co ile wziąć, ale muszą się cenić bo inaczej to każdy by leciał z każdą "pierdołą" do tokarza a nie do sklepu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marluk
      witam,
       
      jak w temacie mam urwana srube w bloku przy uszczelce pod glowica. byla strasznie zapieczona, nie dawalo rady kluczem a byla polewana odrdzewiaczem kilka razy. i urwala sie zostawiajac czubek okolo 1cm. i rozwiercilismy mniejszym wiertlem i teraz nie wiem co zrobic? czy probowac wykretakiem czy gwintownikiem? jak radzicie? sruba 11.
    • Przez biedrona2400
      Witam. Mam problem z zetorem 5340. Po prawej stronie  od strony filtra oleju jest w kadłubie silnika śruba która jest zalana olejem. I mam takie pytanie co może być przyczyną. Wszystko widać na zdjęciach.
       



    • Przez szykus
      Witam, czy jest ktoś z okolic Gniezna i miałby odsprzedać śrubę regulacji zaworu widoczną na zdjęciu? Niestety jedna mi się ukręciła. Potrzebuję do Renault 145.14. 
      Zależy mi na czasie.

    • Przez zeus320
      Witam.
       
      Potrzebuje pomocy z dokrecenies srub korbowodowych w case ih 1055xl silnik dt358. Nie wiem ile ustawić na kluczu żeby nie przeciagnac srub bo nie sa tanie  
    • Przez Tomek4321
      Witam, bardzo proszę o pomoc. Przeprowadzałem generalny lny remont ciągnika Ferguson MF 255 rocznik 1989. Niestety została mi jedna śruba - zdjecie w linku w cytacie. Prawdopodobnie gdzies z okolic chłodnicy. Bardzo proszę o pomoc!
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj