• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tropt
      Witam, czeka mnie zakup nowego opryskiwacza - zmiana z pilmetowskiego 600 litrów rozkładanego ręcznie na coś z pełnym komputerem i hydrauliką. Powierzchnia gospodarstwa to niespełna 70 ha, w skład chodzi 15 ha buraków cukrowych, 20 ha ziemniaków a reszta to zboża i łubiny. Do sedna - pytanie kieruje do bardziej doświadczonych, osób które mają jakieś pojecie o tym o czym piszą  mianowicie zastanawiam się czy wybrać przy swoich uprawach opryskiwacz zwykły czy z rękawem powietrza, ktoś przybliży temat z praktyki ? sprzęt ma być używany do max 40 tys. https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-rau-kverneland-z-rekawem-21m-hydraulicznie-rozkladane-CID757-IDvlLxY.html  znalazłem pewną maszynę mieszczącą się w tej kwocie. Co doradzicie ?
      Pozdrawiam 
    • Przez rolkam72
      Witam wszystkich. Otóż mój opryskiwacz stracił ciśnienie a mianowicie ciśnienie jest lecz słabe. Sprawdziłem szczelność przewodów itd wszystko ok więc rozebralem pompę. W pompie membrany ok zaworki i uszczelniacze również i jest taki myk. Te plastikowe okrągłe tloczki popuchajace membrany. Z jednej strony kręcąc wałkiem wszystko wygląda ok lecz z drugiej ten tloczek czy jak to się fachowo nazywa nie wysuwa się wogule poza obudowę a ruch jego jest jakby bardzo mały. Wydaje mi się że to tak nie powinno być. I tu pytanie czy sam środek ten wałek i cały mechanizm można dokupić i wymienić? Nowa pompa 600 lub 700 zł a opryskiwacz potrzebny 5 dni w roku. I dodam że to opryskiwacz Zbuczyn obecny popularny biardzki belka 12m zbiornik 400l
    • Przez moc1634
      Cześć! potrzebuję instrukcję obsługi opryskiwacza Tecnoma model Laser 3000, komputer z softem AVENTA 3.0, na jednym ze zdjęć jest taka a'la tablica z pokrętłem, które pokazuje jak należy ustawić zawory sterujące rozwadniaczem i całą armaturą. Podejrzewam, że w innych modelach mogą być podobne rozwiązania. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek chociaż szczątkową instrukcję. Pozdro!

• Przez konteno
      Witam . Nabyłem w cenie złomu używany zespół : silnik spalinowy motori minarell z pompą oopryskiwacza annovi reverberi . 
      Czy ktoś na podstawie zdjęć potrafiłby dojść modelu pompy i silnika (ich parametry) oraz czy to pochodziło z jakiegoś opryskiwacza ? czy raczej pracowało luzem/solo 

• Przez yacenty
      Mam problem z moim ostatnim nabytkiem.
      Do 200l w beczce jest sucho. Powyżej podczas pracy widać że z ramy kapie woda. Dziś na noc zostawiłem ok 270-280l wody, rano było 180.
      Jakie macie pomysły na znalezienie nieszczelności? Jakiś barwnik z lampą uv? Może coś innego? Lecąc optycznie przy wodzie nie widać skąd się sączy.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.