Skocz do zawartości
News
agrojaja

Jaką kupić ładowarkę rolniczą.

Polecane posty

Piotras    2

coś wiecej wysokość podnoszenie nowa używana szerokość itd?

corrado    243

Te 3 wartości ni jak mają się do siebie 1500 tony to jakiś dźwig i silnik 50KM cena 150tys. do tego zero informacji. Teleskop? Czy też nie. Łamana, wszystkie koła skrętne, jedna oś skrętna? i Tak można wymienić dalej. Jak by kolega nie wiedział czego chce i do czego.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    243

Poczekamy, zobaczymy, może się autor tematu odezwie. 

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DYWI
      Szukam małej przyczepy leśnej do c 360 z hds około 4 m . 
      Co polecacie cena do 55 brutto 
      Musi być nowa i nadawać się do jazdy po mieście .
    • Przez Ovca
      Witam wszystkich uzytkowników

Mam mały dylemat....co lepsze do rozładunku przyczepy ze zborzem....zmijka...czy dmuchawa (oczywisice z całym osprzetem) ?
      powiedzmy ze cena nie gra roli...prosze o pomoc w wyborze....najlepiej jak macie...to dajcie jakies stronki producentów tego sprzetu

pozdrawiam i oczekuje pomocy Ovca
    • Przez keeway
      Witam robil  wycigarke ze stara 66 czy ta wyciagarka ze stara ma wejście na walek wom czy trzeba przerabiać
    • Przez Pawel2606
      Wie może ktoś jakiej wielkości ma szczeliny sito w swoim śrutowniku? Chodzi mi o sito szczelinowe.Nie wiem jakie kupić żeby pasza nie była zbyt gruba albo żeby nie zrobiło mąki.
    • Przez Laver
      Witam, mam problem z śrutownikiem bijakowym, śrutownik zbyt drobno mieli zboże wymiana sit nie ma wpływu na wielkość śruty. Śrutownik kupiłem używany jest to cramer hm 150, na początku było sito 3 teraz jest 5 i nadal robi mąkę, worki odpylające są nowe, łopatki wyrzucające też, bijaki obrócone. Skończyły mi się pomysły co może być przyczyną. Zauważyłem że z nożami jest trochę dziwna sprawa na dwóch sworzniach jest ich po 8 a na drugich dwóch po 6 nie wiem jak powinno być możliwe że to może być przyczyną? Nie wiem ile noży powinno być oryginalnie teraz jest 28.