Skocz do zawartości
mmarcinn001

[Kupię] kombajn ziemniaczany

Polecane posty

mmarcinn001    12

Poszukuję kombajnu ziemniaczanego np bolko, hassia, Wisent

z północnej małopolski lub południowej części świętokrzyskiego.

U-R-S-U-S C-355
MF 255

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza

Arto96    0

Ja mam na sprzedaż kombajn ziemniaczany Anna, mało używany (w ostatnich kilku latach praktycznie nie używany), garażowany.  Województwo mazowieckie.

Zetor ---- i jest moc !!!

rolnin    4

Mam na sprzedaż kombajn hassia, garażowany i sprawny, taśmy w dobrym stanie.  Małopolskie, okolice olkusza. W razie jakis pytan zapraszam na priv

andrzej2110    531

Ja mam na zbyciu mało używanego bolka tylko ze to centralna Polska

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez flackmistrz
      Witam, szukam opinii o kombajnie Pyra 1600. Jak to wygląda w praktyce i w porównaniu do Grimme?
    • Przez prizmo24
      Witam
      Tak jak w temacie, mam zamiar powiększyć areał ziemniaków, a co za tym idzie rozglądam się za kombajnem. Jedyne ograniczenie to ciągnik. Niestety w c330 nie ma hydrauliki i zostaje tylko zetor 7711. Problem w szerokości opon, które nie będą się mieściły pomiędzy rzadkami. Myślałem nad Bolkiem. Bardzo prosiłbym o poradę odnośnie wyboru kombajnu.
    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem tu nowy i zbytnio nie ogarniam jeszcze tego forum więc prosił bym o wyrozumiałość. Mam zamiar jak w temacie zakupić claasa Europę z sieczkarnią i chciałbym zasięgnąć waszych opinii o tym kombajnie, jak się sprawuje czy jest awaryjny jak z częściami i czy dało by się go ustawić do koszenia bobiku oraz rzepaku.
    • Przez piotr2691
      Witam,

chłopaki, mam problem, kupiłem pierwszy (używany) kombajn do pora i wczoraj go próbowałem.
      Kombajn chce tak jakby sie złamać chodzi mi o wyorywacz z pasem, który wyciąga pora i podaje na taśmociąg poprzeczny zaczyna się odginać od ciągnika, znaczy sie od ramy głównej, a odchyla się od ciągnika.

Dorobiliśmy mocowanie boczne do ciagnika, do którego mocujemy siłownik którym ustawiamy głębokość kopania, tak jak nam poradził sprzedawca.

chciałbym uzyskać od was trochę pomocy, jak wy macie zamocowany kombajn po boku ciągnika, może o czymś nie wiem, bo nigdzie nie potrafię znaleźć jakichś bardzo dobrych fotek tych "konsoli"

Kombajn to Lauwers, a ciągnik MF 5425.
    • Przez Arto96
      Sprzedam kombajn do ziemniaków "Anna". Rok produkcji 1983, od nowości w moim gospodarstwie, mało używany w ostatnich latach z powodu niewielkich zbiorów ziemniaka. Nowa taśma z tyłu. Stan bardzo dobry, garażowany. Więcej informacji udzielę telefonicznie., c.6.000zł do uzg.. KROCZÓW MNIEJSZY (mazowieckie) t.533-502-882.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.