Skocz do zawartości
Marcin_T25

Władek i kosiarka bijakowa hydrauliczna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin_T25    0

Witam wszystkich. Mam Władimirca i chodzi mi po głowie kupno do niego kosiarki bijakowej. Nie zwykłej (z racji koszenia sadu, uskoków granic), ale takiej z dwoma siłownikami np. http://www.agropol-polska.pl/151-1052-thickbox/kosiarka-bijakowa-orkan-typ-ktbl.jpg

Dwa siłowniki muszą być sterowane w dwóch kierunkach. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak to zrealizować we Władku? Z jakimi kosztami trzeba się liczyć? Gdyby się za to zabrał to z checią bym to udokumentował tu na forum opisami i zdjęciami dla potomności :) Pozdrawiam.

sebe1033    78

dokup dodatkowy rozdzielacz i wepnij się przed oryginalnym tzn zasilanie z pompy zamiast do oryginalnego do to nowego a powrót z nowego do oryginalnego

kupujesz rozdzielacz 2 sekcyjny najlepiej z jedną sekcją pływającą (że siłownik może swobodnie chodzić tzn chować się wysówać)

Albo całkiem wywal oryginalny rozdzielacz i kup 3 sekcyjny (dwie sekcje na tą kosiarkę a trzecia do belek -najlepiej pływająca)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zubi1990
      Witam wszystkich będę robił teraz remont silnika w moim t25a i tu mam pytanie: jakim momentem dokręcić śruby mocujące głowicę do bloku , jaką siłą dokręcić stopy korbowodów, jaka ma być grubość panewek głównych i korbowodowych, jaka siła dokręcenia koła zamachowego, szerokość cylindra i luz w zamku pierścieni. Ciągnik z roku 1978 z dwoma drążkami do zmiany biegów
    • Przez peter779
      witam mam zamiar wykonać instalacje do mojej przyczepy ale mam problem z gniazdo przyczepy w moim wladku nie wiem na których pinach jest co jak to mierzyłem to mi nic nie pasowała.
    • Przez Mikua
      Panowie, mam problem z przykręceniem mocowania pompy, otoż czy tam musza być jakieś specjalne podkładki prócz uszczelek? sama uszczelka  to za mało, brakuje aby doszło do korpusu, a dalej dokręcić się już nie da 
    • Przez michal_t25
      Witam
      Jak odkręciłem ten dekielek z tabliczką to wylało się paliwo (niewiele), ale czy powinno tam być?
      A dlaczego odkręcalem? Bo ostatnio wszystko na zewnątrz w pobliżu pompy było zabryzgane paliwem, tylko w czasie jednego momentu, którego dokładnie nie widziałem, ale zauważyłem skutki. Ujście najwidoczniej było z tych plastikowych osłonek - bo tam było potem jeszcze nieco wilgotno. To już się nie powtarza, ale ogólnie może tam gdzieś jakąś uszczelkę należy wymienić. Wuj mówił, że tam raczej nie powinno być paliwa - tylko w jednej komorze.

• Przez michal_t25
      Witam
      Słabo się znam-od niedawna jestem rolnikiem, co tu zrobić - od conajmniej paru miesięcy jest to pęknięcie widoczne na zdjęciach. Nic nie gruchocze, nie ma luzów. Oram, sadzę ziemniaki na połowie - mamy tylko kilkanaście arów więc traktor się bardzo u nas nie poci. Oczywiście pytałem już sąsiada, ale jestem ciekaw porad bardziej obeznanych z t25. Nie przepadam za mechanikiem którego tu mamy blisko, więc jego opinię zostawiam na koniec.
      Wymiana? spawanie?...?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.