Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ZETOREXX85
      https://sprzedajemy.pl/mlocarnia-lubelka-prasa-m704-garazowana-malo-uzywana-lukowa-2-e30984-nr55236584
    • Przez marcin788
      Witam,
      czy ktoś posiada instrukcję obsługi prasoowijarki John Deere 678 ?
    • Przez adrianoo93
      Witam 
      Mam na sprzedaż prasę welger bl rp 220. w 100% sprawna małe zapotrzebowanie mocy owijanie automatyczne sznurkiem farba oryginalna nie malowana, cena 13000zł do negocjacji.
      Woj. Łódzkie 

• Przez fendt856
      Witam mam problem , kupiłem niedawno pług kverneland eg85 vario i miał wymienioną kostkę od obrotu na nie orginalną i jest taki problem jak obracam go to musze wykonac dwa ruchy gałką od hydrauliki i dziwi mnie to ponieważ kostka sama powina zmnienić przepływ oleju na siłownik żeby go na przykład wypchnoł i sądze że mogą być źle podłączone  węże do kostki a nie mam bladego pojęcia jak to podłączyć ? I jescze jedno jak pług ma vario to powinien miec 4 węże podłączane do ciągnika bo u mnie są tylko dwa. Załączam zdjęcia kostki  I jest jesczę w kostce miejsce na dwa węże

• Przez Gospodar55
      Witam mam pytanie widziałem że w kromolicach koło krotoszyna jest rsp a koło niego plac na którym stoją maszyny nieużywane i mam pytanie czy są one na sprzedaż bo widziałem tam prase sipma z263 i bym potrzebował kilku częsci od niej.Czy sprzedają temaszyny jeśli tak to jakie mają ceny

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.