Skocz do zawartości
Natalia25

Opona - Bizon Rekord Z 058

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizon
Natalia25    0

Witam,
Mam dylemat co do wyboru opony do bizon rekorda, może ktoś mi pomoże :)
Mianowicie potrzebuje kupić 1 opone przednią 23.1-26. Aktualnie obie są Stomila.
Jakie opony polecacie? Bo nie chce wydawać 5 tyś na oponę ( ok 2 500 zł przeznaczam na oponę). I teraz tak: Myślałam o Cultor/ Mitas 12 płócień, jednak pewien doświadczony sprzedawca podpowiedział mi że jeżeli drugą mam stomil to lepszy będzie Petlas (PR 14 chyba), ponieważ cultor czy mitas są niższe niż Petlas (pomimo rozmiarów na oponie takich samych). I jak sprawdziłam w katalogach wyżej wymienionych firm to jest ta róznica w wysokości (Mitas - 1605mm, Petlas - 1650mm).
Jakiej jakości są te Petlasy? Ma może ktoś je przy bizonie? Może ktoś inną firmę poleca?
Z góry dziękuje za pomoc :)icon_wink.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek30
      Witam wszystkich.
      Mam taki problem: w kombajnie Bizon Rekord r. prod. 88, podczas koszenia dużego zboża,np. żyta (bo z małymi zbożami jest ok) gdy koszę, żyto na młocarnie idzie w nierównomiernej ilości zboża, to znaczy zboże gdzieś sie zbiera w podajniku i nagle słychać w młocarni huk i dopiero wtedy idzie na całą maszynę tak jakby gdzieś te zboże sie zbierało przed młocarnią. I to dzieje sie wtedy gdy kłosy żyta są pochylone w stronę kombajnu(pod włos) a gdy jest na odwrót wszystko idzie bardzo dobrze aż miło. Panowie pomóżcie bo niedługo żniwa a tu maszyna nie nadaje się do koszenia dużych zbóż.
    • Przez zymek
      Witam
      Kupiłem Rekorda Z058 i bardzo gryzie ziarno. Klepisko proste, cepy proste wszystko w dobrym stanie. Regulacja obrotami nic nie daje.
      Czy możliwe że jest zamontowane klepisko z supra?
      Może ktoś miał podobny problem i coś poradzi.
    • Przez edek28
      Witam chciałbym dowiedziec sie jak jest napędzany beben chlodnicy w bizonie rekordzie ale niebieskim z dużą chlodnicą ,najlepiej jak by ktoś zrobił zdjecie
    • Przez edek28
      Witam chciałbym dowiedziec sie jak jest napędzany beben chlodnicy w bizonie rekordzie ale niebieskim z dużą chlodnicą ,najlepiej jak by ktoś zrobił zdjecie
    • Przez jaszczur2008
      Witam.
      Z tego co szukalem  na necie sa dwa typy kominow do rekorda i niewiem ktory wybrac, ktory moze byc lepszy.
      Bede go robil sam bo 500zl to gruba przesada.
      1. Komin duzy, od dolu do gory do polowy jest blacha,  a od polowy do gory jest siatka i na samej gorze przykryty blacha.
      http://www.google.pl/search?q=komin+bizon+rekord&client=ms-android-samsung&source=android-home&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj7gPzv2sDYAhXEjywKHccZC3MQ_AUICCgB&biw=320&bih=460#imgrc=Z4NCmhwDAH84ZM%3A

2. Waskie, cale z blachy, ciagnie powietrze z samej gory.
      http://www.google.pl/search?q=komin+bizon+rekord&client=ms-android-samsung&source=android-home&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj7gPzv2sDYAhXEjywKHccZC3MQ_AUICCgB&biw=320&bih=460#imgrc=KIhOZ7_X5IE8uM%3A