Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
JdCinek

Pronar T653/1 Przedłużenie zsypu .

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JdCinek    34

Witam . Ostatnio kupiłem bina oraz dmuchawe. Problem polega na tym, że chciałbym kupić tzw. przedłużenie zsypu na tylny otwór wysypowy. Pytanie polega na tym jak w tym egzemplarzu przyczep Pronar zamontować taki zsyp. Czy trzeba wiercić w przyczepie otwory na montaż takiego przedłużenia ?

JdCinek    34

Właśnie wiem ale to nie jest drogie. I nie chodzi tu o cenę ,a o to czy można to jakoś zamocować bez wiercenia .

Wiadomość z agroFakt.pl

kitowiak    420

No to jeśli niechce ci sie pobawić w dorabianie to zamów sobie, i nie zadawaj tutaj takich beznadziejnych pytań, jeśli masz troche rozumowania w tym temacie to wszystko da sie zamontować bez wiercenia tylko trzeba trochę pomyśleć...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kaczmi
      Witam, 
      Chcę kupić przyczepę 14 tonowa ale zależy mi żeby była max długa co pozwoli wykorzystać i do bel i burty będą niższe co ułatwi wsyp cebuli ziemniaków itp. Wiadomo jakość też ważna co polecicie bo przeglądając internet niewiele firm poleca skrzynie dłuższe, znalazłem jedynie jak narazie joskin 6m ale nie mam zdania o firmie. Ktoś w temacie pomoże co wybrać? 
    • Przez Kizo
      Czy ktoś ma może w przyczepie lub innym sprzęcie instalację hamulców hydraulicznych zamiast pneumatycznych. interesuje mnie ile może kosztować przerobienie przyczepy na hamulce hydrauliczne.
    • Przez kpiotr
      tak jak w temacie.co o nich myslicie? ma ktos juz taka u Siebie na stanie??pozdrawiam
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez Radek000111
      mam zwykłą, starą przyczepe 3 tonową, ile atmosfer powinna miec kołach żeby nie siadły opony pod ciężarem?????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.