jd6220

Pronar NV161/2 VS. Metal Fach N267

Polecane posty

jd6220    1

Witam. Planuje kupić na MR jeden z powyższych rozrzutników i mam dylemat który wybrać Pronara czy MF ? Cena podobna może coś doradzicie ? :) Narazie bedzie pracował z jednym ciągnikiem i czesto trzeba bedzie odpinać ciągnik żeby naładować pełen rozrzutnik

Edytowano przez jd6220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiek45    24

Pronar lepiej pójdzie po mokrym bo jest na dużych kołach i duże koło lżej toczy się po drodze poza tym jedną osią łatwiej manewrować, ja bym się na twoim miejscu nie zastanawiał i wybrał bym Pronar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd6220    1

ale na jednej osi troche ciagnik dociąża i nie wiem czy łatwo bedzie podpinać pełen rozrzutnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiek45    24

Z tego co wiem MF jest na wózku więc nacisk na ciągnik działa tak samo jak na jednej osi, jedyne co to zapewnie wózek jest bardziej z przodu rozrzutnika, ale za to adapter w pronarze jest zapewnie cięższy co również przesuwa środek ciężkości.
zapewne*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Na malowanie pronarowskich przyczep rolnicy nie narzekają, a wręcz chwalą więc z rozrzutnikami jest/będzie podobnie. Byłem w fabryce pronaru i to wszystko robi wrażenie. Bez wahania pomiędzy tymi 2 markami brałbym rozrzutnik z Pronaru. Jedyną rzeczą do której bym się doczepił to łańcuchy, ale w każdym rozrzutniki jest to problemem, nawet w zachodnich maszynach


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Jeżeli będziesz jednym ciągnikiem pracować to pomyśl o odpowiednim zaczepie typu hitch w ciągniku albo o podporze hydraulicznej w rozrzutniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj