• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kaseton
      Witam w mojej kabinie w c 330 mam ten dach z wlukna szklanego i w jwdnym miejscu jest mala dziura a w paru miejscach sa takie pekniecia. Wiecie moze czym zamaskowac te dziury ? Moze jakas szpachla z wluknem?
    • Przez c330ursus
      Mam obrotomierz w ursusie C-330 i przełamała mi sie w nim skazówka mam już nową ale nie wiem jak rozebrać obrotomierz. Jest tak kilka śrubek powiedźcie które wykręcić żeby czegoś nie urwać ani nie rozebrać za dużo Głównie chodzi mi o zdjęcie plastikowej pokrywy tylnej.
    • Przez misiu125cm
      Witam mam pytanie. Jakie macie założone obciązniki do tylnych kół w ciągniku c 330. Czy obciązniki starego typu (40kg) są lepsze w orce niż te nowego typu(24kg). Mam obecnie założone obciążniki na  2 x 24 kg nowego typu plus środkowy krążek na koło i zastanawiam się czy nie lepiej było by zmienić na 3x 40 starego typu plus środkowy.( tak było w c 330 z początku produkcji) Czy  ktoś z was wie dlaczego zmniejszono w późniejszych c 330 z 40 na 24 kg masę obciążników, czy obciążały one za bardzo łożyska czy był jakiś inny powód?

• Przez martin68
      witam mam pytanie gdzie można kupić siedzenie nowe albo używane do ursusa c 330 które było robione na licencji grammera takie jak to u Pawel330
      http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-330-image56274.html
    • Przez mf362
      Nowy kolorek.Czas na odświeżanie dachu ostatnio byl malowany 2010r walkiem.Tym razem natryskowo pistoletem
      Wiecie ile moze kosztowac nowa podsufitka do tego dachu?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.