Zaloguj się, aby obserwować  
Zubron2048

Farmtrack 675 DT

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zubron2048    1

Jestem zainteresowany kupnem ciągnika FARMTRACK 675 DT. Czy mógłym prosić o podanie mi dokładnych informacji na temat prędkości jazdy do przodu na wszystkich 12 biegach w km/h przy zmianowej prędkości silnika na standardowyn ogómieniu.

DZIĘKUJĘ.


Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

lepiej się postarac o opony radialne i szersze ^_^ a farmtrac też mi od czasu do czasu troche głowe zawraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelu    5

moim zdaniem ten cały FARMTRACK to jeden wielki złom. każdy podzespół z innej parafii. Przez pierwsze 5 lat nic się nie bedzie psuło a co potem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalg80    2

Jestem użytkownikiem 675DT mogę o nim powiedzieć, że jest bardzo oszczędny w spalaniu a jak wiadomo ON kosztuje prawie 5zł. Pali mniej od ZETORA 5211 którego miałem przed FARMTRAC'iem a zrobi 2 razy więcej i szybciej. Podzespoły są znanych światowych marek silnik PERKINS z nowej serii 1104C-44, skrzynia i przedni most CARRARO. Awarii na razie odpukać nie było ma dopiero 200 MTH. Jest to prosta konstrukcja zero elektroniki, elektrohydrauliki, wszystko załączane mechanicznie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
moim zdaniem ten cały FARMTRACK to jeden wielki złom. każdy podzespół z innej parafii. Przez pierwsze 5 lat nic się nie bedzie psuło a co potem ??

to tak jak większość ciżgników, bo mało już jest ciągników produkowanych od początku do końca przez jedną firmę i z podzespołów typowych dla tylko danego modelu. czy silnik perkonsa w MF jest dobry a w Farmtarku już nie?? podobnie ze skrzynią czy carraro w Farmtracku ustępuję ustępuje czyms podzespołom carraro u innych większych i bardziej cenionych producentów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562
moim zdaniem ten cały FARMTRACK to jeden wielki złom. każdy podzespół z innej parafii. Przez pierwsze 5 lat nic się nie bedzie psuło a co potem ??

 

 

 

Dlaczego złom przeciez Perkins i Carraro to bardzo znana firma a z tych firm jest składany :) MF mają silnik Perkinsa i co ludzie nazekają ze awaryjny ? albo Zetory nowe, posiadają przednie mosty carraro i co psują sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

Mój ma 550 mtg jeszcze się nie rozwalił a ze wszystkim już współpracował z każdą maszyną w moim gospodarstwie. Bardzo oszczędny silnik, mam jeszcze zetora 7211 który w porównaniu do farmtraca dużo więcej spali nie zależnie w każdej pracy. I co z tego że ma inne podzespoły nie przejmujcię się tym, zostawcie to właścicielom tych traktorów. A w dużej mierze zależy od eksploatacji ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Zgadzam się z wami Farmtrack jest lepszy od zetora 7211, ostatnio czytałem wypowiedź pewnego rolnika(w Farmerze) o Farmtracku 80 4WD i bardzo go chwalił zarówno konstrukcje jak i obsługe tego 73,5 konnego ciągnika.

Edytowano przez Olik
Fuj ale brzydkie błędy :/ Ort.

Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Jestem zainteresowany kupnem ciągnika FARMTRACK 675 DT. Czy mógłym prosić o podanie mi dokładnych informacji na temat prędkości jazdy do przodu na wszystkich 12 biegach w km/h przy zmianowej prędkości silnika na standardowyn ogómieniu.

DZIĘKUJĘ.

poszukaj na necie ja kiedyś znalazłem :) Vmax 29,9 ale po co Ci poszczególne prędkości jak charakterystyki silnika nie znasz :)

 

Jakoś oceniacie wartość ciągnika po wszystkich parametrach nawet prędkościach na poszczególnych biegach ale zapominacie o najwazniejszym CENIE, a farmtrac pomimo wielu zalet tanim ciągnikiem napewno nie jest nawet jeślu dostaniemy duży rabat.

Pozobno jest z orginalnych podzespołów składany a nie na karraro robionym na licencji tak jak farmer, ale z tego co pytałem dielerów ogólnie ciągnik chwalony i awarii powaznych nie miał ale drobne niestety się zdarzały, bo konstrukcja pompy chydraulicznej i wspomagania na jednej ośce przednia oś napędowa niby carraro ( i to takie samo jak w proximach) ale z turem potrafi się posypać, kabina niby ok, ale deska rozdzielcza i długość dzwigni od biegów porażka na całej lini,

oglądałem pytałem dielerów porównywałem i moim zdaniem (pomimo że byłem zwolennikiem farmtracka) lepiej kupić lamborghini r2 76 target lub same dorado bo ciągnik z koncernu sdf to nie składak, a różnice czuje się od razu po obejrzeniu stojących obok siebie na placu ciągników a jeszcze większa różnica po usiądzeniu za sterami a cena praktycznie ta sama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Zgadzam się z wami Farmtrack jest lepszy od zetora 7211, ostatnio czytałem wypowieć pewnego rolnika(w Farmerze) o Farmtracku 80 4WD i bardzo go chalił zarówno konstrukcje jak i obsługe tego 73,5 konego ciągnika.

To niech jeszcze ten Farmtrack przepracuje jakieś 20 lat z awaryjnością na poziomie 7211 wtedy pogadamy :)-tak sobie czasami czytam zachwyty nad tym ciągnikiem -akurat ma go kolega-o awaryjności już pisałem więc nie będę się powtarzał-ale napiszę o czymś innym-o ergonomii,wykończeniu i uwaga-rozwiązaniach technicznych-co ma takiego nowy Farmtrack (piszę tu o modelu kolegi czyli 80)czego nie miał stary Zetor ?(7245-aby łatwiej porównać-bo z napędem)-pokażcie mi coś co jest lepiej w tym Farmtracku wykonane niż w tym Zetorze sprzed z górą 20 lat-powodzenia :)-pewnie jedyne co to będzie rewers-ale Zetor miał wzmacniacz momentu np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

żaden ciągnik nawet te nowe zetory proxima nie wytrzymają tyle co serie zetorów 52.., 72.... o tym to wiadomo ale zato farmtrac jest oszczędny tym bardziej że paliwo jest strasznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    49

Ten r2 to fajny ciągniczek ale jedno co mi wnim nie odpowiada to brak miejsca dla pasarzera:(:(a Farmtrac takie cos posiada...


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

a po co ci ten pasażer ;) a ja tak myślę czy siedzenie jest aż tak bardzo potrzebne toć czasami można sie przejechać z kimś ale nie cały czas to ten ktoś może postać na schodkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Transport osób na schodkach jest niebezpieczny i zabroniony! ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

:);)

Ten r2 to fajny ciągniczek ale jedno co mi wnim nie odpowiada to brak miejsca dla pasarzera:(:(a Farmtrac takie cos posiada...

wgłębienie w błotniku nazywasz miejscem dla pasarzera :) posiedziałem na tym na placu u dielera jakiś to sposób jest ale na drodze w czasie jazdy tyłek napewno zaboli, w tym samym miejscu w r2 można w opcji wziąsć fotelik wcale nie mniejszy jak w farmtracku, lub poprostu dorobić bo błotniki to goła blacha, siedziałem w jedyn za chwile w drugim bo takie ciągniki brałem pod uwagę różnica jak przesiadka z poloneza do alfa romeo :) , w r2 wszystko jest pod ręką (jedyna zaleta małej kabiny) czy otwarcie okien również przedniej szyby, czy dzwignie przełączniki, no i r2 nawet target ma deske rozdzielczą taką samą jak agrofarm, a farmtrac, jak ojciec zobaczył wskaźniki na desce rodem z mf 255 to się pośmiał pokiwał głową i powoedział że tego ciągnika juz oglądać nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalg80    2

Z tym drugim siedzeniem w Farmtracu może szału nie ma, ale spójrzmy prawdzie w oczy choć nie wygodne zawsze sie przydaje, osobiście mam włożoną poduszkę i jest super wygodnie. Deska rozdzielcza też nie rzuca na kolana choć jest ergonomiczna i czytelna. W kabinie jest sporo miejsca na krótkie odcinki w 4 osoby można jechać, więc prawie jak w Zetorze 5211 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalg80    2
moim zdaniem ten cały FARMTRACK to jeden wielki złom. każdy podzespół z innej parafii. Przez pierwsze 5 lat nic się nie bedzie psuło a co potem ??

 

Na targach w Kielcach oglądałem John Deerea dokładnie tego:

http://www.agrofoto.pl/forum/John-Deere-image56591.html

miał identyczny tylni i przedni most jak w Farmtracu nie pamiętam jak silnik ale chyba nawet biegi miał takie same. Więc czy to naprawdę taki szajs skoro tak znana światowa firma jak JD stosuje takie same rozwiązania. Chyba z Farmtrackiem nie jest aż tak źle to gadny polecenia ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorki    1
Jestem zainteresowany kupnem ciągnika FARMTRACK 675 DT. Czy mógłym prosić o podanie mi dokładnych informacji na temat prędkości jazdy do przodu na wszystkich 12 biegach w km/h przy zmianowej prędkości silnika na standardowyn ogómieniu.

DZIĘKUJĘ.

Zubroń 2048, na co ci taki mały ciągnik kupiłeś tego żubronia i teraz pewni żałujesz bo mały lekki słaby udżwig podnośnika ciężko idzie w agregacie i pługach 3 nie kupuj tego farmtraka a jak już to większego .Kup sobie coś większego zeby mieć już na lata i mieć zapas mocy może powiększysz gospodarstwo Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Na targach w Kielcach oglądałem John Deerea dokładnie tego:

http://www.agrofoto.pl/forum/John-Deere-image56591.html

miał identyczny tylni i przedni most jak w Farmtracu nie pamiętam jak silnik ale chyba nawet biegi miał takie same. Więc czy to naprawdę taki szajs skoro tak znana światowa firma jak JD stosuje takie same rozwiązania. Chyba z Farmtrackiem nie jest aż tak źle to gadny polecenia ciągnik.

Całkiem możliwe że tak jest że są te same podzespoły i teraz za***iste pytanko:

- jeśli cena tego jaśka będzie prawie taka sama jak farmtracka to którego byś kupił? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalg80    2

Wątpię żeby ceny były podobne wiadomo że JD się ceni. Jak sobie dobrze przypominam to chyba tam był silnik JD a nie Perkins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wniosku PROW podałem właśnie Farmtraca 675 i gdyby wczesną wiosną rozpatrzyli wnioski to już miał by 200-300mth.

Z wnioskami wiemy jak jest i przymierzałem się już do zetora 7441,new hollanda td80 i deutz fahra agroplusa 77.Po agrotechu i wizytach u dilerów wybrałem wreszcie .................. Mccormicka CL 75X.

Oczywiście nie mam go jeszcze w domu ponieważ czekam na cokolwiek ze strony arimr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562
:):)

wgłębienie w błotniku nazywasz miejscem dla pasarzera :) posiedziałem na tym na placu u dielera jakiś to sposób jest ale na drodze w czasie jazdy tyłek napewno zaboli, w tym samym miejscu w r2 można w opcji wziąsć fotelik wcale nie mniejszy jak w farmtracku, lub poprostu dorobić bo błotniki to goła blacha, siedziałem w jedyn za chwile w drugim bo takie ciągniki brałem pod uwagę różnica jak przesiadka z poloneza do alfa romeo :) , w r2 wszystko jest pod ręką (jedyna zaleta małej kabiny) czy otwarcie okien również przedniej szyby, czy dzwignie przełączniki, no i r2 nawet target ma deske rozdzielczą taką samą jak agrofarm, a farmtrac, jak ojciec zobaczył wskaźniki na desce rodem z mf 255 to się pośmiał pokiwał głową i powoedział że tego ciągnika juz oglądać nie chce :)

 

 

Jak ma taką małą kabinę że się ledwo jedna osoba miesci a o 2 to juz nie wspomne to wiadomo ze bedzie miał wszystko pod reką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj