Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez huliszek1990
      WItam. Chcialbym dowiedziec sie czy moze ktos robil zakupy u handlarza z Rawicza ktory sprzedaje Simentale niby 100%, ogłasza sie na olx. Jezeli ktos wie cos na ten temat to prosze o opinie bo mam zamiar wybrac sie do niego  na zakupy. Pozdrawiam
    • Przez kamciow
      Witam Jestem na dobrej drodze kupna tej oto ładowarki, ładowarka w stanie bdb, wszystko pięknie działa, ale jest jeden problem. Podczas testu ładowarki, gdy bawiłem się poziomowaniem, a siłownik doszedł do końca, blokował się. Gdy chciałem wrócić, ramka pozostawała w miejscu, ładowarka czuła opór, i delikatnie ruszało się całe ramie. Czy to coś poważnego ? Wydaje mi się że blokowała się tylko sekcja przechyłu, tylko w krańcowych pozycjach

• Przez Rolnik2213
      Witam. Czy opłaca sie chodować byki rasy SM I LM do wagi 350kg ? Będzie na to zbyt. Ile musze opasać takiego byka 100kg aby osiągnął mase?
    • Przez latka890098
      Orientuje się ktoś jakie są teraz ceny żywca za byka LM? (Województwo Lubelskie)