zetorek12

Uwaga puma atakuje!!!

Polecane posty

Maniek96    0

Ja już nie mogę słuchać o tym, że jej niemogą zabić tylko muszą ją złapać B) (życzę powodzenia) B) . Wzieli bo strzelili i po kłopocie. Jeszcze zaatakuje człowieka i co?? prezydent da przemówienie że ją złapią i na tym sie skończy. Wkurzające już to jest. Sorry że tak pisze ale nawet mnie to wkurza B). niech sie tym wojsko zajmie albo niech zjednoczą te siły. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

czlowieku ale co maja lapac jak tego nie ma!! A ta niby puma wszystko je tylko nie ludzi.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek96    0

Już sam niewiem co mówić bo jeden mówi tak a drugi inaczej. Po części zgadzan się z przedmówcą,ale to już się zaczyna robić wkurzające. Jeżeli ta puma była chodowana przez człowieka ta i tak długo nie pożyje B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ogladalam tv, czytalam gazety o tej pumie i z tego co widze to zaczynaja juz bajki opowiadac. Ostatnio w tv byl program o tej niby pumie ze wlazla do chlewni zagryzla 20 swiniakow i poszla. A ten niby farmer wyciagnol te swiniaki na gnojownik i w ciagu 4 dni te swiniaki zniknely bo ta niby PUMA co dzien zabierala 5 swiniakow i wynosila ale zadnego sladu po tej pumie nie bylo.

 

Narazie nikt tej PUMY niewidzial tylko jakies pokazuja filmiki i glosza bzdury.

 

Moze i gdzies byla ta PUMA ale ja zlapali i narazie tego nie mowia,tylko robia z niej morderce a jak juz ja tak rozglosza na caly swiat to potem wyskocza ze ta PUME zlapali i jest w ZOO.

A oczywiscie MADRY polak bedzie pakowal cala rodzinke i beda jechac do ZOO zeby zobaczyc ta slynna PUME.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
to trzeb zachować szczególną ostrożnosć B) :) jak bym wiedział ze to sie pojawi w mojej okolicy to bym nigdzie nie wychodził tlyko autem jezdził B) B) a ktoś juz próbował jakąś nagonke na ta pume zrobic?? wojsko czy coś w tym stylu?

 

Ja bym nawet C-360 nie wyjechał mnimu MTZ 80 :) Jak bym miał JCB to bym ścigał hama :D:D .

Nie no a na poważnie to syf w kraju sie robi na calego


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafaello360    0

Jakiś tydzień temu 3 km ode mnie na poboczu drogi krajowej znaleźli zagryzioną sarnę,

a w Namysłowie nagrano pumę na kamerach przemysłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Słuchajcie, ona co rano do mnie na mleczko przychodzi, całkiem miły kotecek. :D :D

 

A tak na poważnie, to mam to gdzieś, po mojemu to ta puma z Głubczyc już dawno jest w Czechach, a te pozostałe to zwykłe delirium kredens i ludzka psychoza.

 

Pewnie teraz ludzie będą wszędzie widzieć osoby chore na świńską grypę. Puma już nie modna. :D Ja jestem świeżo po przeziębieniu i dobrze, że nikt mnie nie wziął za nosiciela H1N1. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tylko sarny, swinie, krowy zagryzione i kamery nagrywaja wszystko ale nikt jej nie widzial.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Ta puma nie jest taka głupia i dlatego sie nie pokazuje człowiekowi :D

Pewnie wie co w naszym kraju jej za to grozi.... :D Kot jak kot moze na mleko poleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
czlowieku ale co maja lapac jak tego nie ma!! A ta niby puma wszystko je tylko nie ludzi.

 

Jak nie ma jak jest i kitu mi nie wciśniesz, dzisiaj przęglądałem gazete i było jak turyści widzieli pume w okolicach Tucholi (blisko mnie ;) ) Zrobili fote. Jednak puma jest


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus1119    0

Dzisiaj mówili w telewizji, że puma była widziana rano w okolicach Kielc na ogródkach działkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oooo a juz była jakieś 20km ode mnie i już tak daleko ciekawe gdzie ona się dozywia ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimladentoja   
Gość bimladentoja

Jak wciągnie jakąś świnie to grypy dostanie i zdechnie,ale bestia cwana jak media o grypie świnskiej zaczeły trąbić to się wieprzowinki puma nie tyka,gazety czyta, telewizję ogląda czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ja słyszałem że tych Pum było 6 uciekły z Czech podobno i 2 zostały złapane jedną coś zagryzło albo zdechła i została podjedzona przez coś, i jeszcze 3 pumy są podobno na wolności. Czy ktoś też o tym słyszał może ???? Czy to prawda????


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1204    2

Ta puma to w Gostycynie była nawet w naszym Tygodniku Tucholskim na pierwszej stronie była ale te fotki takie nie wyraźne ze nie wiadomo co na nich jest dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Z tego co wiem to wczoraj i przedwczoraj była w Stęszewie k. Poznania.

Kolega z klasy mówił że ludzie widzieli ją w lesie czy gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Właśnie słuchałem w radiu że była widziana w Stęszewie k/Poznania czyli jednak muszą być conajmniej 2 te Pumy bo 1 by się tak szybko nie przemieszczała ;)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53

Napewno jest ich wiecej niż 1, bo jedni widziali czarna, drudzy jakas w zółte paski, no a ten link co podalem wydaje sie być wiarygodny, jeszcze kupiłem dzisiaj gazete i jest troche wiecej o tym...


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj