zetorek12

Uwaga puma atakuje!!!

Polecane posty

kris14    267

No to jak złapali to luzik :)

Ciekawe co teraz będzie z poszkodowanymi rolnikami :)

 

hehe u mnie rok temu był wilkołak, gdzie on niebył cały powiat rypiński, brodnicki hehe

 

Ile ja historyjek o czymś podobnym słyszałem :) Nowy temat można by o tym napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
hehe u mnie rok temu był wilkołak, gdzie on niebył cały powiat rypiński, brodnicki hehe

Hej a jak to się stało że ja nic o takim czymś nie słyszałem?? :)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

niechciałbym plotek szerzyć na AF ale dziś w Radiu niedokładnie ale coś słyszałem o ponownie zabitej sarnie przez dzikiego kota ... czy może ktoś coś na ten temat wie , czy może sie przesłyszalem ...


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Może lubuskiego. Bliżej jest

 

Lepiej niech tu nie przychodzi w moje rejony :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0
Dobrze słyszałeś, bo i ja to usłyszałem :) Może to i prawda... :)

 

:) a jednak...

 

miałem nadzieje że sie tylko przesłyszałem ...

 

A słyszałeś może w jakim wojewodzctwie ???


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

apropo wilkołaka to zaczeło na jesieni w zeszłym roku, początkowo wilkołak był w Wąbrzeźnie poczym puźniej zbliżał sie pod Rypin, Sierpc, zaczeto opisywać w reginalnych gazetach, wymyślono że ten wilkołak uciekł z jakiegos instytutu badań gdzie zkrzyżowano człowieka z wilkiem hehe zwała na maksa, puźniej że podczas transportu do jakiegos rezerwatu wilki uciekły, ludzie jak to ludzie wersji było kilka ja słyszałem że jakis gościu miał las gdzie przychodzili grzybiarze którzy zanieczyszczali wyrzucając śmieci butelki itd. a że koleś był od groma to się przebrał za wilkołaka( gość naprawde musiał autentycznie wygladać) i przepędził grzybiarzy i wiare wyrzucająca śmieci plota szybko się rozniosła i z takiego małego żartu powstał jeden wielki bałagan hehe, mieszkam niedaleko lasów i mówie wam że w tym czasie cieżko było zobaczyć grzybiarza w lesie każdy sie bał, a z tego zaczeli puxniej żartowac luknijcie na filmiki na youtube, a to żule pod sklepem po kilku dzikusach czy mamrotach mieli omamy widząc wilkołaki, zwałowo było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

A może ktoś o tym wilkołaku puścił bujdę 1 kwietnia i się rozniosło. Mieszkam niedaleko ciebie i naprawdę po raz 1 słyszę o wilkołaku.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Kiedyś u mnie na polu (30 km od łodzi w stronę warszawy) też coś takiego chodziło po polu ale pies to nie był dzików też u mnie nie ma.

 

 

 

Teraz jest o tym w uwadze


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak co to mam wiatrówe w domu :) i oko dobre,jak snajpera,lecz wątpię aby ona mnie odwiedziła:)a propo ja jak byłem mały to żebym w domu był przed dobranocką to mnie babcia czarownicami straszyła,ale jej to jakoś nie wyszło,dopiero gdy ciocia wymyśliła wersję o podjeżdżającym mercedesie z czarnymi szybami,w którym siedzieli gangsterzy i porywali małe dzieci po to że niby jakiś dzieciak z USA czeka na jakiś przeszczep serca to wtedy przez kilka dni siedziałem grzecznie w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek96    0

Coś mi się zdaje że ten temat pumy powoli ucicha a zrobi się dopiero głośno jak znowy zaatakuje (oby nie człowieka).

Kurcze, jak one się szybko rozmnarzają przecierz by ła tylko jedna:P :);):) A takk na serio to oby je jak najszybciej złapal.i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzi22    1
jak co to mam wiatrówe w domu :) i oko dobre,jak snajpera,lecz wątpię aby ona mnie odwiedziła:)a propo ja jak byłem mały to żebym w domu był przed dobranocką to mnie babcia czarownicami straszyła,ale jej to jakoś nie wyszło,dopiero gdy ciocia wymyśliła wersję o podjeżdżającym mercedesie z czarnymi szybami,w którym siedzieli gangsterzy i porywali małe dzieci po to że niby jakiś dzieciak z USA czeka na jakiś przeszczep serca to wtedy przez kilka dni siedziałem grzecznie w domu :)

witaj w clubie tez mam wiatrówke(nawet 2 ;) ) i palka do kompletu :) a mnie mama straszyła diablem ktory siedział w kszakach i zjadał małe dzieci.ale i tak mieszkam w malopolsce.


^^^^^^^^^^||..|""""\
| ...............||...||""|___
| ______________ |||I__|__I___|)
|(@)|(@) """**|(@)(@)***** |(@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal    7

Puma w tej chwili znajduje sie w okolicach częstochowy a dokładnie w obrębie wsi "ZAWADA" jakies 10-15 km od cz-wy.

Jest tam bo mój kolega ( on tam mieszka) i mówił mi że jest pełno policji i jest akcja "łapanie pumy".

Strach wychodzić z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tej PUMY to narazie nie zlapia. Bo jak cos zlapac jak tego czegos nie ma!!


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0
Puma w tej chwili znajduje sie w okolicach częstochowy a dokładnie w obrębie wsi "ZAWADA" jakies 10-15 km od cz-wy.

Jest tam bo mój kolega ( on tam mieszka) i mówił mi że jest pełno policji i jest akcja "łapanie pumy".

Strach wychodzić z domu...

 

 

Kurde to blisko mnie dziś słyszałem że jest w okolicy GARNKU a od samego rana jeździ straż pożarna a ognia nie widać podobno robią nagankę na pumę


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil360    0

no to trzeba dziadkowi powiedzieć żeby te granaty ze stodoły przyszykował a ojcu żeby Pepeszę naoliwił to sobie pogadamy z kiciusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Lepiej z nim nie gadaj w taki sposób B) Bo jakbys trafil to moglbys miec duuze klopoty B)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj