zetorek12

Uwaga puma atakuje!!!

Polecane posty

banan575    104

prawdopodobnie chcieli ja udomowic. Wiec sie udomowila sama a podworkiem jest cala polska.

 

A tak powaznie to dziennikarze wiecej szumu robia niz pewne fakty sa rzeczywiste. CO zje to zje ale niech nie wyolbrzymiaja.

 

Tak jak mowil ten kierowca ktory widzial ze sarna mu przeskoczyla przez auto a potem cos mu przeskoczylo i tylko lapa slad zrobil.

 

Czyli SARNE widzial ale TEGOTAMTEGO juz nie. Nawet koloru niewidzial, bo sarna z TYM wskoczyla w krzaki,i bylo za pozno.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lkt81    0

Ja mieszkam około 50km od miejsca gdzie Puma jest. Do lasu nie mamy zakazu wstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
Wszedzie mowia ze PUMA zabija, atakuje, skacze, gryzie, , ale ze PUMA glodna to juz nikt nie mowi. :lol: :P

hahaha .. dobre :lol: powinni ją dokarmiac :lol:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Bananka pisz trochę wyraźniej bo co kolejny Twój post to muszę się domyślać coś Ty tu nabazgrała :/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

czytalam wiadomosci. WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI Myslalam ze pekne ze smiechu. LUBI ZJESC

 

Rysopis kota.

bury

waga 90kg

wysokosc w klebie 60cm

dlugi ogon

lubi ZJESC :lol: :P :lol: :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

No właśnie ja jestem w obszarze tej pumy, ten film co byl nagrany z ta puma to robił kolega ino z innej klasy a było to 4km ode mnie. Ja jeszcze nie widziałem jej a jestem w obszarze gdzie grasuje :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Mam nadzieje że ta "puma" do mazur nie dojdzie :lol: :lol:

Tylko dlaczego nikt niema zamiaru jej odstrzelić ? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

słyszałem o tym w TV niezłe szkody robi rolnikom strach samemu jechać na pole lub do lasu na rowerze...

Edytowano przez krolikNH

Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Wczoraj w wiadomościach mówili że są bliscy złapania pumy (ta, jasne) mają już nawet na nią pułapki rozstawione :blink:


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henry19    0

własnie oglodalem jakies wiadomosci i mówli że w ciągu kilku dni przemieściła sie o kilkaset kilometrów i nawet nie wiedzi gdzie jej szukać. dobrze że opolskie jest daleko od lubelskiego, ale najgorsze jest to że ten kotek podobno dobrze pływa, ciekawe czy przez wisłe da rade :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjan    0

Właśnie wczoraj w nocy kotki bo są już dwa a może nawet trzy sztuki przepłyneły przez odrę a poczodzą one z czeskiej hodowli uciekło 5 sztuk a tylko dwa schwytano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no to kotki jak sie zejda to wtedy polowanie sobie urzadza. Ja bym je wyslala do warszawy, tam do jednego budynku.

 

@Dodi a jak beda przez most sobie spacerkiem szly to co im zrobisz?????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

O to szybko się rozmnażają. Aby przez Wisłę nie przepłynął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

a mi cos sie wydaje ze ta akcja z ta puma to jedna wielka sciema,1 kwietnia napewno uslyszymy w mediach ze zadnej pumy nie ma i tyle,niby ona juz jest u mnie 5 km od mojej wiochy heheh bez jaj prosze niby przez 1 dzien doszla do mnie z Raciboraz haha,poza tym jesli ona uciekla z niewoli to watpie zeby dalaby sobie rade na wolnosci ---Sciema jakich malo---- bajki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuta535    5

Czego się boicie ona biegała u mnie na polu są ślady a mój kuzyn ją widział w ja szła za jego domem


Kupię 2 jałówki mięsne pisac na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517
Ostatnio mówili, że te Pumy uciekły w stronę Lubelskiego czy to prawda?

 

Może lubuskiego. Bliżej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

wilkołak :) Jeszce lepsze jaja. Ja słyszałem w radiu że złapali tą pume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33
hehe u mnie rok temu był wilkołak, gdzie on niebył cały powiat rypiński, brodnicki hehe

cały sierpecki tutaj też był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj