zetorek12

Uwaga puma atakuje!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Avendrion    40

Gorzupiak miejmy nadzieje że w naszą stronę nie idzie ;]

A też słyszałem o tym w radiu i mówili że to PRAWDOPODOBNIE puma.

 

@jakub16

widzę że ty też niedaleko mnie mieszkasz :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Ja powiat krotoszyński...

 

Pewnie teraz będą próbowali wszystko robić aby ta sprawa ucichła :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Też tak sądzę. Teraz możę powiedzą że to jakaś nie wyrzyta psina była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Kurcze, ten zwierz kręci sie tam już prawie miesiąc a weterynaria co? Ciężko się za to zabrać? Przecież to jest zagrożenie dla ludzi, a nie mówie już rolnikach którzy ponieśli straty. Zdaje sobie sprawe, że takiego kotowatego ciężko złapać bo dziennie może przejść troche km ale pozostawić tą sprawe tak samopas to troche niepoważne. Mieszkam w Lubuskim ale sama aż sie wystraszyłam :) A najgorsze, że to sie już do Wlkp przemieszcza. No ale to Polska.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Dobra nie trzęśta portami :) jak oni w ogóle nie wiedzą co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

Nie wiedza ale by sie chociaż za to zabrali dobrze to tez nie podejrzewam że dopiero sie wezmą za to jak komuś a ludzi coś sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Nie wiedzą, nie wiedzą. Ale na filmie kontury było widać. Poza tym jak 100 kilowego świniaczka rozszarpał, to o czymś to świadczy :)

 

Tutaj już nawet nie chodzi o trzęsienie portkami, ale żeby do tragedii nie doszło. I żeby inwentarzu ludziom nie wyżerał.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja jestem z opolskiego ale właściwie to z samego końca. :) Jak na razie się tym kociakiem nie przejmuję, sądzę, że rejon Głubczyc jednak będzie jej pasować, bo jest dużo przestrzeni, teren trochę górzysty i dużo gospodarzy więc niestety będzie mieć ich kosztem tanie utrzymanie. (w mojej wsi padłaby z głodu). :)

 

Wielki szacun za głupotę dla wojewody. Zakazał odstrzału zwierza, a tylko mają go schwytać. POWODZENIA!!! :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

Dlaczego uważasz jego (wojewody) działanie za głupotę ?? Przecież nie mają go (kota) rzucić na glebę i skuć kajdankami. Jeżeli jesteś za odstrzałem to czym się różni (zakres techniczny) wystrzelenie śmiercionośnego naboju od pocisku usypiającego ?? Może jak go schwytają to za darmochę zasili jakieś zoo i będą wpływy bo ludzie z chęcią przyjdą oglądnąć "tego kota co o nim pisali w gazecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Powinni zrobić wyjątek i spróbować to ustrzelić. Zagrożenie przecież. Jak komuś się coś stanie to niech na wojewodę wszystko pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Wielki szacun za głupotę dla wojewody. Zakazał odstrzału zwierza, a tylko mają go schwytać. POWODZENIA!!! :lol:

 

Wojewoda ma racje.

 

Tu sie liczy kasa a nie jakies zagryzione zwierzeta.

 

A ta niby PUMA jeszcze nie zatakowala czlowieka, tylko atakuje zwierzeta wiec szkody nie robi, a jak zaatakuje czlowieka to oglasza ze to czlowiek rozswcieczyl ta PUMKE i ona w obronie zatakowala.

 

Te niby zjedzone ofiary (zwierzeta) sa narazie nic nie warte, wazne jak tu zbic biznes na TEJ PUMIE!


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ej czlowieki, a wiecie czym sie rozni odstrzal od zlapania??? jak dla mnie to to samo, z reszta pisal o tym juz malutki, wiec o co wam chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

No wiadomo, że tutaj motywacją i celem zarazem jest kasa. Im więcej szumu tym lepiej.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0
ej czlowieki, a wiecie czym sie rozni odstrzal od zlapania??? jak dla mnie to to samo, z reszta pisal o tym juz malutki, wiec o co wam chodzi???

 

Brzozak to twoja puma ze nie chcesz by ją upolowali??:|:|:| Przecież wieli myśliwych chodzi do lasu z bronią a jak sie natkną na pume to co maja ją zostawić i wezwać weterynarza z pociskiem usypiającym?? Przecież ona będzie juz kilkanascie km od miejsca gdzie ja zobaczy ktoś. Wiec złapanie mija sie z celem. I zgadzam się z resztą że źle zrobił i tyle zakazując odstrzału. A narazie nie ma chętnych na łapanie jej. Pozdro


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ale sie boicie :lol: u nas w tamtym roku tez byl jakis kot-zdjecia byly tez niewyrazne nie wiedzieli co to jest.antyterrorysci.policja,telewizje 3 dni stali i nic,a jak go mieli to nie mial kto wydac decyzji o odstrzale,a jak przyjechala firma ze slaska to kota juz nie bylo.co prawda nic nie nabroil ale tez nie wolno bylo wchodzic do lasu-jednego bo u nas z lasami kiepsko. i slad po nim zaginal.pewnie jakis wojskowy z iraku albo afganistanu przywiozl sobie pieska.ktory za bardzo urusl. a ten zwierz to pewnie z czech z safari uciekl.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

No i bardzo dobrze że zakazał odstrzału, postawcie się w sytuacji tego wojewody, jak by zezwolił na odstrzał, to po pierwsze wielbiciele zwierzątek dobrali by się mu do d....y, a o organizacjach chroniących zwierzęta chronione ( do których bynajmniej na naszych terenach ten kot nalezy ) to by mu zrobili tak ciepło koło jego posadki, że chłop jednym słowem miał by przeje......e. A przecież on chciał chronić tylko swoich wiernych obywateli :lol: A tak, kota dorwie jakiś specjalista z środkiem usypiającym, i na jedno wyjdzie. I wojewoda będzie miał spokój, i my będziemy mieli spokój z kotami. Na moje to ten kot to przereklamowany, myślicie że tylko on łazi po polsce ?? Takich kociambrów to w polsce dziesiątki są, z nieznanych źródeł, a teraz jeden, a tu pół polski po nocach spać nie może :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Brzozak to twoja puma ze nie chcesz by ją upolowali??:|:|:| Przecież wieli myśliwych chodzi do lasu z bronią a jak sie natkną na pume to co maja ją zostawić i wezwać weterynarza z pociskiem usypiającym?? Przecież ona będzie juz kilkanascie km od miejsca gdzie ja zobaczy ktoś. Wiec złapanie mija sie z celem. I zgadzam się z resztą że źle zrobił i tyle zakazując odstrzału. A narazie nie ma chętnych na łapanie jej. Pozdro

jakby chcieli to dawno byłaby juz uspiona i przewieziona do ogrodu zoologicznego. oddaliby sprawe jakiemuś kołu łowieckiemu to chlopaki by mieli dobra zabawe i zwierzakowi nic by sie nie stalo, ale zanim w naszym kraju sie przebrnie przez armie urzednikow to rzeczywiscie za ten czas albo kotek zrobi komus krzywde, albo ktos sie wkurzy i odstrzeli pume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

Wszędzie o tym mówią w telewizji,radiu,internecie po prostu wszędzie


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Wszedzie mowia ze PUMA zabija, atakuje, skacze, gryzie, , ale ze PUMA glodna to juz nikt nie mowi. :lol: :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No co ty Basia chciała byś takie bydle chować? Rozumiem ja tez lubię zwierzęta ale nie za tak żeby chować pumę tygrysa czy jakiegoś węża.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

ja bym ją uwiązał przy garażu to be pewnie żaden złodziej by sie niepołakomił na cudze.A tak na poważnie to nietak łatwo złapać takiego kotka niemając nawet konkretnych zdięć cozatym idzie niewiadomo coto za rasa.Trudno jest przewidzieć jego zachowania.Watpie że to z zoo bo zadobrze poluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj