Skocz do zawartości
wariatezzz

Fendt 511c wymiana wom

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
fendt
wariatezzz    1

Witam. Nie znalazłem podobnego tematu. Więc zakłada jak powyżej wie może ktoś jak wymienić wałek wom z tyłu w tym fendzie lub posiada schematy? Wielkie dzięki z góry za pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KamilK199
      Jestem zainteresowany kupnem tego fendzika:)i chciałbym sie dowiedziec jak sie sprawuje,wiadomo ma on juz swoje lata ale do prac przy turze i wycinaku myśle ze sie nada. Głownie wady i zalety:)
      pozdrawiam:)
    • Przez wrbl
      Witam
      Czy ktoś mi coś powie na temat mojej skrzyni Vario (FENDT 714 2002), zdjęcia przestawiają test jaki robiłem na skrzyni 1 i skrzyni 2 i co oznacza komunikat o hydrostacie, proszę o pomoc
      Pozdrawiam

• Przez wito-w5
      Witam wszystkich
      Poszukuje części do skrzyni biegów od tego ciągnika, konkretnie skrzyni pośrdniej.
      Chetnie nabył bym nowe, ale nie jest to takie łatwe.
      Nawet serwis ofruje tylko łożyska i uszczelniacze.
      Rozważam zakup całej skrzyni, ale wolałbym naprawic swoja.
      dla zainteresowanych moge podesłac zdjecie części lub numery katalogowe.
      Znalazlem też firmy które produkują tryby, jeżeli ktoś ma doświadczenia z takimi częściami lub może polecic takiego producenta również bede wdzięczny.
      Ogólnie to interesują mnie doświadczenia z użytkownikow tych traktorów.

• Przez wrbl
      Witam
      poszukuje sprawdzonego, godnego polecenia elektryka znającego się na fendtach, mam kilka problemów które samemu nie jestem w stanie rozwiązać, proszę o polecenie kogoś albo moze ktoś z grupy się tym zajmuje, także proszę o namiary.
      Pozdrawiam
    • Przez kimtc
      Witam ! Jeżeli jest ktoś zainteresowany naprawą skrzyni biegów Vario to podaje numer telefonu 508-744-261 . Oferuje też serwis ciągników . Jestem z Wrześni . Pozdrawiam