Skocz do zawartości
Sylwunio

Kosiarka rotacyjne mesko z 133

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jahooo    397

U dołu w talerzu ślizgowym masz jedną asymetrycznie umieszczoną śrubę na imbus. Odkręcasz i talerz sam schodzi/ Zrozumiałem, że o to ci chodzi

Sylwunio    0

Nie kolego.
Talerze dawno ściągnięte.
Pod talerzem jest śruba i dwa łożyska. Ściągnąłem je i bęben praktycznie sam zszedł bo łożyska w bebnie były wyrabane. Natomiast pozostaje drugi bęben ktoregobnie mogę ściągnąć (tam łożyska są całe).Tak więc pytam jak sciagnac beben.

Wiadomość z agroFakt.pl

jahooo    397

Robiłem to z 5 lat temu

http://mesko-rol.com.pl/wp-mesko1/wp-content/uploads/2016/07/Z-133.pdf strona 26

Z tego co pamiętam, samą obudowę trzeba odkręcić (cztery śruby mocujące górny talerz) i zejdzie obudowa bębna. Potem śruba 27 i ma wyjść na dół.

Robiłem to raz ze szwagrem, bo w jednej kolumnie były rozbite łożyska, ale pamięć mnie zawodzi i nie moge sobie przypomnieć, czy na pewno to tak leciało

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MichałLas
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie pompy?
      Potrzebuje jaj do mauzera z którego będzie podlewany ogród - 0,9ara.
      Głównie podlewanie kropelkowe, ale reż zraszaczami.

Zwykła pompa się do tego nada?
      Zanurzeniowa?
      SWD 1100
      Pompa 2

Zależy mi kupnie w tych sklepach.

Pozdrawiam.
    • Przez RafaOrczykowski
      Witajcie
      Przymierzam się do zakupu nowej przystawki do kukurydzy. Rozpoznałem rynek praktycznie wszystkich marek wiec jeśli ktoś był by zainteresowany czymś niech śmiało pyta. Mimo wszystko jakoś nie mogę podjąć ostatecznej decyzji.
      Aktualnie waham się miedzy Geringhoff-em Mais Star Horizon a Olimac Drago GT. Obie maszyny są w porównywalnych pieniądzach. Szczególnie zależy mi na dobrym cięciu słomy. Prace Geringhoffa widziałem dlatego długo tylko on wchodził w grę. Ostatnio jednak zamieszał mi w głowie ten OLIMAG (2 docinacze horyzontalne). Co o tym myślicie ?
       Na plus myślę cięcie ale za to więcej elementów zużywalnych przez co droższa perspektywa użytkowania 
    • Przez Kali
      A co sądzicie o tych dmuchawach? Faktycznie tak duża wydajność, czy tylko reklama?
      Dmuchawy
    • Przez bitels
      Witam wszystkich
      Orientuje się może ktoś z Was w jaki sposób powinny być montowane noże w japońskich glebogryzarkach? Chodzi o to gdzie idą prawe, gdzie lewe? Czy jest jakaś zasada ich montowania? Krańcowe na pewno po brzegach, ale też są prawe i lewe. Kupiłem taką maszynę mitsubishi 155cm i chcę się upewnić czy są dobrze po przykręcane. Zwłaszcza,że jeden był założony odwrotnie do kierunku wirowania wałka. Dlatego proszę o poradę, bo sposób ich montażu wydaje mi się z deka wątpliwy.

Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Gospodar55
      Witam mam pytanie widziałem że w kromolicach koło krotoszyna jest rsp a koło niego plac na którym stoją maszyny nieużywane i mam pytanie czy są one na sprzedaż bo widziałem tam prase sipma z263 i bym potrzebował kilku częsci od niej.Czy sprzedają temaszyny jeśli tak to jakie mają ceny