News
puntonero

wałek odbioru mocy sprzęgło

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
puntonero    0

witam

mam wałek przekaźnika z oznaczeniem 250kp na sprzęgle  do czego mogę go zastosować, jakie obciążenie on wytrzyma ?

wasyl69    0

1kp= 9.81N

250KP=2452.5N

A do czego możesz użyć (do wszystkiego jak będzie pasować).

Take informacje znajdziesz u wujka Google.

A te oznaczenie znaczy przy jakim odciążeniu sprzęgło puszcza.

Do zamknięcie.

Edytowano przez wasyl69

puntonero    0

Dzięki szukałem ale ciężko mi to szło wolałem się upewnić , może ktoś praktykował z takim wałkiem i ma jakieś doświadczenie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mialek
      Witam,
      chciałbym porozmawiać o sortowniku optycznym do fasoli i innych
      koszt takiego cuda ok 200tyś zł 
      https://sprzedajemy.pl/sortownik-optyczny-zorkiy-warszawa-e30984-nr51411282
      https://sprzedajemy.pl/sortownik-optyczny-smartsort-warszawa-e30984-nr51411177

posiadam petkus do wstępnego oczyszczenia ziarna, rocznie przerabia ok.50-100t fasoli od ludzi
      jako że najgorszą rzeczą w fasoli jest przebieranie, chciałbym z petkusa puścić prosto na sortownik gdzie będzie 90% przebrane(człowiek nawet przegapi), i workowane, gdybym posiadał taki zestaw myślę że więcej ludzi by przyszło na pewno, szacuję ok.150-200t przerób,
      za kg, 20groszy(sam petkus 5gr brałem więc przebranie 15gr,) przyjeżdża z pola, zabiera przebraną(marzenie rolników posiadających fasolę),  , 0,20*200000=+- 30-40 000tyś zł zwrot koszów ok 5 lat

Lecz jak bym posiadał taki zestaw to samemu z 1,2h do 5ha zwiększył bym zasiew fasoli, kombajn do zbioru posiadam więc koszy minimalne poniesione by były, i zwrot w 2 lata

Co o tym myślicie ?
      Czy w modernizację gosp. można wsadzić sortownik optyczny?
    • Przez debrzyna
      Ktoś wie co to za owijarka Chciałem coś o niej poczytać i nie znam nazwy 

owijarka.webp
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mam wycinak bvl na 6 kos i moj problem polega na tym że te kosy są stępione i cięzko jest juz coś uciąć ( odrazu dodaje ze mechanizm jest dobry po przegladzie i wgl bo ten temat nie jest mi obcy ) lecz po prostu kosy sie stępiły a sumie to zdarły sie te małe ząbki i kosa za mało bierze.
      Moje pytanie jest takie czy zna ktoś jakis warsztat bądz osobe ktora mogła by te kosy profesjonalnie naostrzyć ?
      albo moze ktoś podpowie jak sobie z takim problemem poradził ? 
      poniżej dodam zdj jednej kosy ktora jest około 80% i zdj tych moich stepionych ( dodam iz wysokość obu jest taka sama tylko ze te 80% maja głebsze te ząbki) i właśnie w tych moich chciałbym te ząbki pogłębić. 
      Są firmy które ostrzą nożę od pras i przyczep samozbierajacych a od tego nie a przeciez material raczej ten sam.
      Poleci ktos kogos ?

• Przez Myszyniec
      Potrzebuję informacji o tej maszynie, przymierzam się do zakupu jakiejś prasoowijarki, jaką polecacie .
    • Przez krzy24
      Witam! Prosze o porade w wyborze betoniarki.
      W moim regionie Krasnika i Janowa Lubelskiego sprzedaja dwa typy betoniarek.
      Agro-Wikt niebieskie
      Belle Bwe pomaranczowe
      Ciekawi mnie,ktora jest lepsza przy wyborze kupna...
      Jesli ktos ma jakies wiadomosci to prosze o napisanie co do tych dwoch modeli.
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.