Skocz do zawartości
pawel1025

Claas Arion 430 Cis Błąd Id A8DEh

Polecane posty

pawel1025    20

Witam

Potrzebuje waszej pomocy.

Podczas dzisiejszej uprawy pod kukurydzę ciągnik zaczął tak jakby szarpać i pojawił się błąd Id A8DEh.

Szukałem tego błędu w instrukcji i tego dokładnie błędu nie ma w instrukcji.

Dodam jeszcze że jak pojawił się ten błąd to obroty silnika zostały ograniczone do 1400 obr/min.

Daje gaz w podłogę i max obroty to 1400.

Zatrzymałem się, zgasiłem ciągnik, wyłączyłem prąd, włączyłem, odpaliłem go i po 30-40 min znowu zaczął tak jakby szarpać i pojawił się ten błąd i obroty zostały ograniczone do 1400 obr/min

Po wyskoczeniu błędu przestał tak jakby szarpać.

Co może być przyczyną?

post-137557-0-34350800-1492706222_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

kali2107    90

ja pier**le wyminiajcie za każdym razem z silnikiem te paliwowki i nie będzie problemu. to żaden koszt do cholery.

Kos_pl    24

Ale czy wymiana tych filtrów paliwowych coś pomogła? Bo serwisant powiedzieć to sobie mógł... a problem może być dalej.

pawel1025    20

Dzisiaj zmieniłem filtry. Jechałem nim po RSM 12 km w jedną stronę i 12 km w drugą stronę i błąd już się nie pojawił, więc wymiana filtrów pomogła.

Edytowano przez pawel1025

Kustosz    11

Każda diagnostyka układu paliwowego powinna zaczynać się od wymiany filtrów. Jak chcesz sprawdzać pompę czy wtryski jeśli filtry nie mają już przepustowości?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek9411
      Witam, sprzedam fabryczny heder do rzepaku, szerokość 3,6m pasuje do claas merkator
      https://www.olx.pl/oferta/heder-stol-przystawka-do-rzepaku-claas-merkator-CID757-IDtVVel.html

Pozdrawiam
    • Przez Krisman1985
      Witam. Kupiłem niedawno dominatora 108 i zbliża się jego pierwszy sezon u mnie. Mam pytanie odnośnie kontroli strat. Jak sie to ustawia ? Mam kukurydze, owies, żyto, jęczmień ozimy, pszenicę. Jakim wartościom od 1-7 na potencjometrach odpowiadają ww. zboża ?  
    • Przez Theprzemo205
      witam! Może ktoś posiada wymieniony kombajn w tytule. Szukam informacji uzytkowania np jak ustawić go. Na co zwrócić uwagę przy nim itp. Każda informacja się przyda.
    • Przez kamil5421
      Witam . poszukuje czesci do claas 836 rz z 2005 r . potrzeboje calej maski , chlodnice paliwa , chlodnice plynu i wentylator .
    • Przez andrz17
      Witam forumowiczów. Żeby wymienić ogniwo w łańcuchu w podajniku pochyłym podpowiecie jak najlepiej za to się zabrać. Ogniwo zostało urwane i muszę je wymienić. Na łańcuchu bocznym żeby to było na środkowym to bym jakoś z okienka z góry to naprawił, a tak słaby dostęp.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.