News
bambik999

Czy Zetor 5211 poradzi sobie z prasą Welger RP 12 S?

Polecane posty

bambik999    0

Witam,
posiadam Zetora 5211 i niedawno nabyłem prasę Welger RP 12 S (walcowa) i planuje aby te dwie maszyny ze sobą współpracowały. I moje pytanie brzmi: Czy Zetorek poradzi sobie z tą prasą?

romek6340    207

Coś tam ukręci ale do pracy na dłużej się nie nadaje. Jakości, dobrego zgniotu czy wydajności rewelacyjnej nie uzyskasz. Nie zastanawiaj się i podpinaj do Case.

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol323    83

Sąsiad ciaga zetorem 8111 to na dobijaniu widać ze czuje tą prase :D wiec będzie ciężko małemu :(

Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

pawelmf    66

prasa nieucierpi ja robiłem 60-atką a jak podpisałem 95km to zaczęły tryby łańcuchy wysiadać

bambik999    0

Ja się nie martwię czy nie ucierpi, bo nawet jak bym 100 konnym ciągnikiem zwijał z głową to by nie ucierpiała. Tylko ja się martwię czy Zetorek da radę... ale chyba nie, bo baloty przydały by się takie bardziej zbite a zetor nie ma tyle mocy.

themrsakmejek    267
Koledzy mam pytanie. Rozglądam się za prasą do zetora 7245. Tereny górzyste i interesuje mnie metal fach z562 albo sipma farma , Czy zetor poradzi sobie z metal fachem , jedni mówią że ciężko chodzi drudzy że lżej od sipmy i sam nie wiem.Zresztą z danych technicznych wynika że metal fach potrzebuje 48km a sipma 54km

DarekD    68

do takiej mocy ciągnika szukaj raczej walcowo łańcuchowej

nowy

Azor07    320
5 godzin temu, themrsakmejek napisał:

Koledzy mam pytanie. Rozglądam się za prasą do zetora 7245. Tereny górzyste i interesuje mnie metal fach z562 albo sipma farma , Czy zetor poradzi sobie z metal fachem , jedni mówią że ciężko chodzi drudzy że lżej od sipmy i sam nie wiem.Zresztą z danych technicznych wynika że metal fach potrzebuje 48km a sipma 54km

A nie myślałeś o pasowej zmienno- komorowej np. John Deere ? Kolega do c360 szuka JD 545

jarecki7745    46
Dnia 31.03.2019 o 11:29, themrsakmejek napisał:

z doświadczenia ci napisze odpuść metalfacha kup sipme u nas 7211 śmiga z sipmą od sianokiszonki po słome ale tereny mamy w miare równe ale jak mokro to proxima idzie i z głowy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol210589
      Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać element pokazany na zdj. Jest to tłoczysko od serwomechanizmu. Dolny  element ma wyłamany uchwyt w który wsadza się pierścienie metalowe. Nie mogę tego nigdzie dostać...

• Przez pitraszek1
      Czy może mi ktoś podesłać fotki jak podłączone jest ogrzewanie w tym ciągniku i gdzie znajduje się nagrzewnica w kabinie bo albo jej niema albo jest gdzieś ukryta 
    • Przez karol210589
      Panowie pomóżcie gdzie mogę dostać element pokazany na zdj. Jest to tłoczysko od serwomechanizmu. Silny element ma wyłamany uchwyt w który rządzą się pierścienie metalowe. Nie mogę tego nigdzie dostać...

• Przez karol210589
      Potrzebowalbym instrukcje napraw do Zatora 5211 A dokładniej część odnośnie przedniego układu kierowniczego 
      Wymieniam przeguby wszystkie w tym ustrojstwie i chce zobaczyć jak to wszystko powinno być poustawiane 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez rabit500
      Witam
      Czy ktoś z forumowiczów mógłby wrzucić schemat instalacji elektrycznej do zetora 5211. Bo większość które tu znalazłem jest albo w takiej jakości że niewiele widać albo serwery na które były wrzucane poprostu wygasły.
      Pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj