Skocz do zawartości
kierdek

Bieg terenowy wyskakuje Ursus c385

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
kierdek    7

Witam. Mam taki problem. Ostatnio orałem i wyskoczył mi bieg terenowy. Czego to może być wina dodam jeszcze że jak wyskoczy bieg to jest zgrzyt. Czy możliwe jest to że np. za słabo się wbija bieg i wyskakuje?

Z góry dziekuje za pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawcio018
      Witam wszystkich proszę o pomoc.posiadam zetor 9540 z 3 biegowa skrzynia problem polega na tym  że obudowa tej skrzyni jest peknieta i po pierwsze nowego korpusu nie mogę dostać  używanej skrzyni też nie ma.moja obudowa nie nadaje sie do spawania.może ktoś pomoże może ktoś posiada na sprzedaż skrzynie do tego modelu może być 4 biegowa skrzynia może być do remontu spawania lub nawet peknieta.szukam czego kolwiek byle by miało na sobie nr 10 191 001 lub 78 121 001 jestem gotów zapłacić dobre pieniadze moj tel 782290180
    • Przez przem
      Witam moze ktos z Was przerabial skrzynie z wolnej na szybka w ursusie, chce przerobic w 1014 i zastanawiam sie jaki jest koszt takiej przerobki i czy nie beda sie dzialy jakies dziwne rzeczy z przekladnia. Predkosci na ktorych biegach sie zmienia i czy nie zacznie brakowac biegow do prac polowych, np. teraz orze 4 terenowa, a jak to bedzie wygladalo po przerobce?
    • Przez Bartizi00m
      w mojej 80-ce biegi wchodza jak bym wlanczal biegi przy duzych obrotach co to moze byc? czy to sa starte zebatki czy co?
    • Przez ggrigor
      Jak w ursusie 1224 dokonuje sie regulacji wzmacniacza momentu obrotowego? Ciagnik jest z 1990roku.
      Dowiedzialem sie ze za regulacje odpowiada ta skosna sruba w obudowie wzmacniacza. Jednak jaka jest procedura tej regulacji tzn krok po kroku ile obrotow wkrecic itd

Mam tez problem w WOM. Nie kreci sie. Po przestawieniu dzwigni przy kierownicy, walek WOM daje sie luzno krecic reka lub nie mozna go ruszyc(w zaleznosci od polozenia dzwigni). Oczywiscie Wom jest wlaczony dzwignia przy fotelu. Co moze byc przyczyna??
    • Przez Robson76
      Witam wszystkich, nabyłem właśnie ursusa 912 i takie pytanie: na pokrywie skrzyni biegów pomiędzy wyjściami przewodów do sterowania WOM jest wyjście jak podejrzewam do chłodnicy oleju której nie mam w ciągniku i teraz czy mogę to poprostu  korkiem zaślepić czy muszę robić połaczenie do przewodu zwrotnego biegnącego na filtr pod podłogą aby "zastąpić" chłodnicę?