Skocz do zawartości
News
sebko112

Nawożenie w produkcji wczesnych kalafiorów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez ziomalek0
      Witam. Czy na tym forum są producenci pora??? Chciałem się dowiedzieć w jaki sposób zbieracie to warzywo. Pozdrawiam
    • Przez marcin_k24
      Witam serdecznie wszystkich. Jestem nowy na tym forum, a trafiłem tutaj z konkretnego powodu. W przyszłym roku planuję modernizację swojego gospodarstwa i od 2018 roku rozpocząć produkcję na sprzedaż sadzonek warzyw gruntowych w multiplatach (kalafior, brokuł, seler, kapusty itp). Moje pytanie jest następujące, czy ktoś z Was koledzy i koleżanki byłby chętny do zakupu takich sadzonek. Ja pochodzę z woj. lubelskiego, ale oczywiście możliwy były transport na terenie całego kraju. Robię teraz orientacyjne rozeznanie w rynku, bo nie chciałbym przeinwestować na początku działalności. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich.
    • Przez yacenty
      Witam!
      dziś się dowiedziałem ze ponoc z ha ogorków można niby wyciagnac 20tys co o tym powiecie?
      Jak je sie uprawia?
      jaki sprzet jest potrzebny?
      duzy nakład pracy jest potrzebny?
      ktos z forumowiczów ma jakies doswiadczenie w uprawie jarzyn?
      coraz bardziej o tym mysle poniewaz widze szanse zakupu paru ha ziemi
      pozdrawiam
      YacentY
    • Przez jurekjw
      witam, poszukuje producentów cykorii, jestem zainteresowany podjęciem współpracy w okresie letnim od lipca do września.  Proszę o kontakt 508238999