Skocz do zawartości
News
Lesiu19911

Sterowanie rozdzielacza praca-przelew na linke.

Polecane posty

Lesiu19911    19

Witam. Czy przerabial ktos  typowy rozdzielacz opryskiwacza z czerwona przekrecana raczka na sterowanie praca-przelew przez linke w kabinie ciagnika? Taki patent jest w rozdzielaczu Pilmeta typu ZTS.

post-42087-0-24581600-1492641248.jpg

post-42087-0-82392900-1492641431.jpg

toodziala    1

witam a nie lepiej jak już przerabiać to na elektryczne silniczek od wycieraczek  2 krańcówki kawałek kabla przełącznik i w 70zł się wyrobisz 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez modrzew
      Witam. Mam pewien problem, kupiłem opryskiwacz biardzki 400/12 wszystko działa prawidłowo, ale kiedy skończe pryskać zamkne sekcje zaczyna cieknąć Z rozpylaczy. Wyleci to co zostało w przewodach i jest Normalnie. Ktoś wie w czym może być problem? Z góry dziękuje Za odpowiedź
    • Przez Sylwek123
      Witam niedawno kupilem opryskiwacz berthoud bez komputera z napedem od kola . Wie.ktos moze na jak to dziala i jak ustawic dawke oprysku?? Zdjecie ponizej jest tylko podgladowe moj opryskiwacz jest taki sam 

• Przez Tomczi96
      Witam.
      Mam problem z opryskiwaczem john deere 832i zakupiłem go na licytacji za granicą.
      Problem polega na tym że sterownik wysyła sygnał do opryskiwacza  on go odbiera lecz opryskiwacz tego sygnału nie odsyła  przez co nie można sterować opryskiwaczem , nie działają w nim żadne funkcje.
      Jest ktoś kto by mógł by mi w tym pomóc ? Jakiś fachowiec lub ktoś kto  miał taki problem.
      Dodam ze opryskiwacz wylądował w serwisie i oni też nie mogą dojść jaka jest przyczyna.
    • Przez leon8875
      Witam 
      Mam pytanie do posiadaczy tego komputera otóż  ostatnio kupiłem opryskiwacz z tym pc i mam problem że gdy ustawiam wydatek 200l/ha  to w realu idzie mi gdzieś 250l, ciśnienie na komputerze pokazuje mi 3 bar a na.manometrze 3.5 I nasuwa się pytanie czy można to skalibrowac ?
    • Przez przemob1234
      potrzebuje pomocy z obslugą komputera Vicon.