Skocz do zawartości
panczo

Co stosujecie na biegunki u świń!!!

Polecane posty

panczo    0

Witam

Jestem nowy na forum mam problemy z biegunkami u świń zacząłem po namowie kolegów stosować mieszankę paszową o nazwie DYSANTIC czy ktoś stosował ten produkt bo ja po kilku dniach widzę poprawę.

panczo    0

A jaki masz zakwaszacz jeśli można wiedzieć. I ile ma kwasów.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TomekMarczyski
      Witam;) Co sądzicie o takiej recepturze dla warchlaków 18-20kg na 1 tonę paszy gotowej
      1 soja 46% białka- 175kg
      2 premix Lidermix Active PW 4% Top- 40kg
      3 jęczmień 235kg
      4 pszenica 549kg
      5 zakwaszacz 2kg
      6 mycosan1kg
      Proszę o wasze opinie na  temat powyższej receptury Pozdrawiam i czekam na wasze uwagi

• Przez tomek321455
      Witam w tym temacie chciałbym poznać waszą opinię na temat karmienia trzody chlewnej mieszanką paszową własnej produkcji zmieszanej z odpowiednią proporcją koncentratu i do tego młóto browarne. Takie pożywienie 2 razy dziennie rano i na wieczór a w przeciągu dnia tak popołudniu zielonka z lucerny co wy na to??
    • Przez caros2
      Po jakim czasie od desykacji jęczmienia dikwatem 200SL można z niego podać paszę dla świń?
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez Masseyy
      Witam
      zastanawiam się jakie preparaty stosujecie do zwalczania mykotoksyn chorobotwórczych. Ile stosujecie do paszy i jakie są efekty.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.