Skocz do zawartości
News
agrofoto

Jeśli jesteś drobiarzem wypełnij anonimową ankietę! I wesprzyj rynek drobiarski!

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nowakm6
      Witam moje nioski z wolnego wybiegu padają. Początkowo zaczyna im puchnąć jedna strona głowy a potem cała, oczy pozamykane. Maja duże problemy z oddychaniem, dzioby pootwierane i charczą. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
    • Przez MiGr
      Witam czy ktoś doradzi jaką pasze stosować dla kur niosek 23 tygodniowe 300 szt i ile dziennie podawać
    • Przez tomekmaschinen
      Witam!!

Od połowy września nieśność kur znacznie spadła ( na 100 kur dziennie miałem ok. 60 jaj, teraz z ledwością 30 szt) Nie wiem co jest tego przyczyną. Zakupiliśmy witaminy do wody, dostawały więcej kredy, kukurydzy, ale nie nastąpiła żadna poprawa. Wyczytaliśmy również, że powodem może być skrócenie się dnia. Więc sztucznie "przedłużamy" im dzień, ale nadal nic.

Co może być przyczyną takiego spadku ?? Na pewno nie jest to żadna choroba. Kury wyglądają na zdrowe, biegają, jędzą, zachowują się normalnie.

Prosimy o pomoc.
    • Przez nowakm6
      Witam wczoraj kupiłem 200szt kur niosek z fermy od sąsiada. Kury maja 72tydzien życia. Jaka pasze dawać na przepierzenie żeby potem dobrze niosły. Jakie ewentualne witaminy. Czy narazie trzymać je na samej pszenicy zanim się przepierza. Proszę o jakieś info. Pozdrawiam
    • Przez WojtekSprus
      Witam mam stado ok 600szt mlodych niosek 
      mam w kurniku ptaszyńca jest jakis sposob aby go zwalczyc a  stado zostawic ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.