Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Partyzant85
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
    • Przez szymek
      sprzedam byki w wadze około 400kg przewaga HF ale sa też MM w ilości 11 sztuk cena 30000zł , powód sprzedaży likwidacja hodowli. małopolska 
    • Przez barolo_92
      Witam, mam.na sprzedanie prasę sipme jak w tytule . Stan bardzo dobry .zawsze garazowana w pełni sprawna .jak widać na foto .sanki w komplecie . 1996 r bodajże .zapraszam chętnych do kupna . Pisać wiadomości priv .oddzwonie lub podam numer .cena jaka mnie interesuje to 9 tyś zł.maZowieckie .Ostrów maZowiecka -Ostrołęka .możliwość taniego transportu (znajomy ma lawete)
    • Przez Ro1ollnniikk
      Dzień dobry,
      sprzedam ładną czarną porzeczkę zrywaną w sposób ręczny.
      Cena do uzgodnienia.
      Odbiór osobisty - Skrzydlna (woj. małopolskie). Ewentualnie możemy dojechać do okolicznych miejscowości (jak Limanowa, Dobczyce itd.).
      Telefon: 509-667-986
      Pozdrawiam
    • Przez miszalp
      Mam do sprzedania MF 3090, 110 KM, skrzynia w pełni mechaniczna 16x16 z rewersem mechanicznym, komplet zaczepów. Opony tył 90%, przód 50 %. Preferuję wymianę na ładowarkę, albo ciągnik min. 130 KM. tel. 697272944. Cena: 39 900 zł. Lubelskie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.