Skocz do zawartości
Rzeszot

Claas Quantum 5500s potrzebna pomoc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Rzeszot    0

Zakupiłem własnie przyczepe samozbierającą claas quantum 5500s no i już jest problem. nie moge uruchomić terminalu.. ma moze ktoś taką przyczepe i zna tą główną obsługe jak to wystartować 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Paweł211
      Witam co sądzicie o przyczepie samozbierajacej Kroje mx3500 gd . Czy może ktoś ja posiada i może powiedzieć coś na jej temat ? Będzie przy niej chodził Lamborghini 85KM 
    • Przez farmersNHtd95d
      Panowie co sądzicie o nowości Fliegla ? Taka przyczepa samozbierająca z taśmą

• Przez bernatziom1996
      Stoję przed zakupem przyczepy samozbierającej  i zainteresował mnie VICON Feedex 422 z 2011r. Tylko mam pewne obawy  ponieważ przyczepa nie ma rotoru lecz nagarniacz jak to zdaje egzamin ? Kolejna kwestia to budowa wyglada na lekką i koła  17" czy nie będzie problemu z uciągnieniem maszyny przez 120km. Zastanawiam się również nad krone  AX280GD 2012r  koła 22,5" i tutaj mamy zastosowany pełny rotor.  Długość cięcia Vicona 40mm a Krone 45mm. Co byście wybrali stan obu przyczep jest bardzo dobry lecz róznica w cenie 40tyś. PRosze o porady .
    • Przez roobercik
      Zastanawiam sie nad zakupem przyczepy samozbierającej. Do wyboru mam Mengele o 31 nożach tnących, chyba
      z 84 roku bez rotora a druga to Deutz - Fahr z 89 roku z 25 nożami ale z rotorem. Głównie zależy mi drobnym cięciu zielonki na sianokiszonkę. Która będzie lepiej spełniać zadanie? Obydwie przyczepy są na tandemie 8 - tonowe z pełną hydrauliką i walcami dozującymi.
      Mam jeszcze dylemat Która będzie lepsza - z dwoma rzędami noży czy z jednym? W obydwu przypadkach jest ich 31.
    • Przez Endriu1980m
      Witam!
      Planuję zakup przyczepy do zielonek firmy Strautmann na retorze segmentowym proszę o opinie, może ktoś taką ma. Chodzi mi o to jak ona sprawuje się w praktyce, wydajność itp.