Skocz do zawartości
zetor6441

Najładniejszy zetor?

Polecane posty

Gago    0

Mi się podobają te 7540 8540 9540 10540 i podobno był jeszcze 12540 tak słyszałem ale nie wiem czy to prawda. A Forterra może być też troche za bardzo scięta jest jeszcze jak ma przedni TUZ i i szerokie ogómienie to miodzio. <_<

mister    46

Z wyglądu mi się podoba nowa proxima taka nowość zetora w porównaniu do poprzedników. Troche dziwnie na fotkach wychodzą maski i światła ale w realu jest całkiem całkiem. Ciekawe jak wejdzie Maxterra czy bedzie ładna...

Wiadomość z agroFakt.pl

Gago    0

No fakt Proxa też jest ładna ale wogóle Zetory za ładnie nie wyglądają na zdjęciach na żywo są dużo ładniejsze przynajmniej ja tak twierdzę .

Gago    0

'danielhaker' a o co Ci chodzi ztym kolorem? Teraz mają siwe.

proxy8441    72

z nowych zetorków to bardziej mi sie podoba proxima forterra ma nie ładna maske za to proxima o wiele lepszą. Też się juz nie umiem doczekac maxterry :rolleyes:

danielhaker    823
'danielhaker' a o co Ci chodzi ztym kolorem? Teraz mają siwe.

Chodzi mi o to że mogli dalej robić takim kolorem jak robili od kilkudziesięciu lat.

Gago    0

'danielhaker' wiesz ten nowy lakier to taka nowość niby :rolleyes: ale mi się lepiej podobają te siwe felgi od tych co były. A w Proxie mogli wstawić takie światła jak w NH TL i ładniej by wyglądał a tak to taka żaba im troche wyszła i mogli im kabine niższo zrobić to by wyglądał już super wtedy po tych zmianach :huh: A patrząc się na Forterre z boku to taki dziwny wygląd ma ale z przodu jak się na nią patrzy do do mnie jest najładniejszy ciągnik razem z Case Mxxium tak ciężko wygladają i tako moc w nich widać :(

mister    46

@Gago po co niższa taka jest jak najbardziej ok a nawet w proxime jest większa niż w forterze i mi to bardzo odpowiada ;D Moim zdaniem dobrze że są inne niż w forterze w końcu to zupełnie inny model i jak dla mnie patrząc na forterre i nową proxime foreterra jest ,,zacofana""

danielhaker    823

Ale przynajmniej się różnią a nie tak jak kiedyś że tylko proxa miała bardziej kanciastą maskę i więcej nie było różnic ale forterze pasuje ten design. Widać w nim moc.

kam92    0

Mi najbardziej wizualnie podoba sie 8540, i jeszcze cos o 7211 NIEMA traktora który ma pieknieszy głos :)

Jestem fanem Zetora, i mi się podoba każdy, ale najładniesze to są serii H (Horla system), czyli wersja górska na szerokich laczkach, szerokim rozstawie kół, dodatkowym przednim WOM i TUZ w wyposażeniu standardowym oraz niebiesko-szare zetory, które są odpowiednikami naszych c385, 1201 itd. oraz Proxima.

W ogóle Zetor w porównaniu do Ursusa był zawsze na topie, jeśli chodzi o stylistykę. Można powiedzieć że co jakiś czas zmieniał w wyglądzie. No ale nei wszystkie są idealne (mówię o tych xx211/245 i tych z końca lat 90-tych)ale jako fan nei zwracam na to uwagi, bo liczy się to co jest pod maską i w mechanizmach.

proxima95    1

Mnie osobiście to najbardziej PROXIMA się podoba na dzień dzisiejszy (było to jednym z powodów jej zakupu :D ).

Ale poczekajmy jeszcze chwilę-MAXTERRA i nowa FORTERRA też są super pod względem design :lol:

blazej99    4

mi się podobają zetory forterra proxima power i maxterra. Oczywiście starsze zetory też są ładne

marcin04    65

Nie oszukujmy się przecież najładniejszy jest ZETOR t 25 k :P

stanowczo się z tobą zgadzam, zapomniałeś jeszcze dodać o zetorze super

PAWKUB    1

stanowczo się z tobą zgadzam, zapomniałeś jeszcze dodać o zetorze super

o to przepraszam :P

Kamil1998    85

Mi podoba się proxima i proxima plus :) . Mam pytanie. ile do proximy plus kosztuje wyświetlacz w pulpicie? ktoś się orientuje?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Małyrolnik
      Witam , mam okazję  kupić  Zetora 12045 crystal  ,120 km z 1977 roku   i mam pytanie dobre to są ciągniki , jak wygląda w nim przedni napęd bo niby jest kilka rodzajów kiedyś gdzieś wyczytałem , i na co zwrócić  uwagę przy  zakupie ?  z góry dzięki

• Przez adamek1942
      Proszę o opinie dilerów zetora woj świętokrzyskie bądź małopolskiego z Miechowa lub Proszowic.
    • Przez vip11
      Witam! W tym czasie kiedy to paliwo drożeje istota paliw nie konwencjonalnych może odegrać dość duże znaczenie. W szczególności cierpimy my rolnicy ale i nie tylko. Chciałbym zapytać czy waszym zdanie takie instalacje jak sucha cela czy też instalacja pana Jana Gulaka może znaleźć zastosowanie w rolnictwie, aby obniżyć koszty produkcji? Proszę o opinie na ten temat.

Przykładowy film:
      http://www.youtube.com/watch?v=Ku06FJFRTpo
    • Przez kolo5ful
      witam szukam schematu bezpieczników do  zetora 5011
    • Przez BARTOLA
      witam posiadam zetora 7011  z tylnymi kołami o rozmiarze 13.6-36 i mam takowy problem ze przy orce z pługami 3 skibowymi ma słabą przyczepność i troche brakuje mu mocy zastanawiam sie nad zmiana kół na rozmiar 28  czy coś da ta zamiana?  słyszałem ze koła od c360  bedą pasować  ktos coś pomoże w tym temacie?