Skocz do zawartości
zetor6441

Najładniejszy zetor?

Polecane posty

pOngO88    4

a mi sie straszecznie podoba 7745 na kolach 34R . Od dziecka mi sie podobał moze sobie sprawie w przyszlosci jak na razie to mam 7211 i tez mi sie podoba... jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma czy jakos tak ;p

przemek11441    132
a co wam siępodoba w tych nowych zetorach forterra maska jak kabłąk koła tył ogromne kabinka niska i cła wysoka, proxima paskudne przetłoczenia nad błotnikami tylnymi pozostaosć z dopasowania kabin do forterry do więksych kół, i te lampy w siwej otoczce już stara proxima była ładniejsza, najładniejszy dla mnie był i bedzie 7211 był bo z dzieciństwa bardzo ten ciągnik mi sie podobał i ma zachowane proporcje ładne błotniki wąska niska maka harmonizujaca się z przednimi kołami i ładnie spasowana kabina z pochyloną pzednią szybą w latach 9tych i teraz jednen z ładniejszych ciągników proxima i forterra próbuje udawać zachodnie ciągniki ale jakoś wieje z tego kalectwem, a kto widział proxime w wersji 2x4 to chyba puścił pawia <rzygi> bo ta maska i koła 16'cali to szczyt wszystkiego :P

A mi się podoba Zetor Forterra i Proxima

Masz rację ta proxima bez przedniego napędu nie wygląda najlepiej no ale wolał bym ją niż mojego ursusa c-360 :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamyk514    0

Forterra 11441 najbardziej jakaś mi się wydaje takim masywnym grubym ciągnikiem ;) i to czyni ja piękną

adam519    2

jakm dla mnie to te najnowsze bo kabina jest coraz bardziej komfortowa... ale pod względem nw=aprawy to tylko stare typy takie jak 10245, 16245,itp....

adam519    2

a mi sie nie podobają za bardzo te nowe zetory mi sie podobają stare takie jak np. 10245, 16245 itp a i jeszcze takie jak np. 6245, 5245, 6340,7711 itp.

Kamillo0    132

Najładniejsze są wszystkie nowe forterry tylko na szerokich kapciach(szerszych niż w standardzie).

Bo te parę lat starsze to jeszcze były podobne bardziej do dawnej proximy i nie zbyt ładne.

bodzio1108    79

Proxima plus ale nie ta nowa z tą "wielko macho" tylko ta pierwsza. Ogólnie te Forterry które są teraz (ze srebrnymi felgami) też nie są złe ;) Oczywiście muszą mieć szerokie laczki :P I "rekiny" 8540-10540 :) Ale ogólnie to wszystkie Zetory bardziej lub mniej mi się podobają :)

darek1972    45

Forterry wszystkie ale najlepiej jak by były na 38". Jak pierwszy raz zobaczyłem Forterrę wiedziałem że na ten ciągnik się zdecyduję, po kupnie 10641 wiele osób oceniało go wizualnie na 150 KM a po pracy silnika na 6 cylindrów. W czasie jesiennej orki przyszedł sąsiad co ma pronara 1025 i poprostu zaniemówił po jednej rundzie obrotówką

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dominik_1211
      Przymierzam sie do kupna podobnego zetorka ale w zwiazku ze nie mialem z nimi stycznosci wczesniej chcialbym sie dowiedziec jakie jest orientacyjne spalanie w takim ciagniku? I jak z awaryjnoscia ciagniki maja jeden 2500 mth a drugi 1900 mth jak to sie ma do ich zywotnoscu? Czy zetora mozna zwezic zeby pasowal za c360? Dodam ze zetory posiadaja rewers i klimy.

Prosze o jakies opinie co myslicie o tych ciagnikach.
    • Przez Małyrolnik
      Witam , mam okazję  kupić  Zetora 12045 crystal  ,120 km z 1977 roku   i mam pytanie dobre to są ciągniki , jak wygląda w nim przedni napęd bo niby jest kilka rodzajów kiedyś gdzieś wyczytałem , i na co zwrócić  uwagę przy  zakupie ?  z góry dzięki

• Przez adamek1942
      Proszę o opinie dilerów zetora woj świętokrzyskie bądź małopolskiego z Miechowa lub Proszowic.
    • Przez vip11
      Witam! W tym czasie kiedy to paliwo drożeje istota paliw nie konwencjonalnych może odegrać dość duże znaczenie. W szczególności cierpimy my rolnicy ale i nie tylko. Chciałbym zapytać czy waszym zdanie takie instalacje jak sucha cela czy też instalacja pana Jana Gulaka może znaleźć zastosowanie w rolnictwie, aby obniżyć koszty produkcji? Proszę o opinie na ten temat.

Przykładowy film:
      http://www.youtube.com/watch?v=Ku06FJFRTpo
    • Przez kolo5ful
      witam szukam schematu bezpieczników do  zetora 5011