Skocz do zawartości
zetor6441

Najładniejszy zetor?

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

pablo21    26

Dla mnie najładniejsze są zetory serii classic z napędem i proxy w starej masce.

pablo21    26

A ja wolałem w proxie bardziej agresywne linie a nie takie miękkie jak teraz.

bartus16    8

ciagnik przede wszystkim ma pracowac i zarabiac na siebie a nie wygladac.... ale wyglad to 2 rzedna sprawa <_<

jankowski17    2

mi sie podobaja wszystkie zetorki maja w sobie to cos... ale sa takie co i bardziej przypadaja do gustu jak dlamnie to 7711 i 7745

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mi się podobają wszystkie i z każdego rocznika.

bartus16    8

moze troche nie na temat ale dzis po trasie jak jechalem to widzialem same zetory 7211 i naliczylem ich chyba z 9 :D to naprawde popularne ciagniki :D

maniek1480    0

Mi najpierw przypadła do gustu FORTERRA a najbardziej model 11441. A gdy zobaczyłem PROXIME 8441 w akcji od razu mi się spodobała. W zetorach nie mam swojego faworyta ale poczekajmy na nowy model

Tyger    2

a co wam siępodoba w tych nowych zetorach forterra maska jak kabłąk koła tył ogromne kabinka niska i cła wysoka, proxima paskudne przetłoczenia nad błotnikami tylnymi pozostaosć z dopasowania kabin do forterry do więksych kół, i te lampy w siwej otoczce już stara proxima była ładniejsza, najładniejszy dla mnie był i bedzie 7211 był bo z dzieciństwa bardzo ten ciągnik mi sie podobał i ma zachowane proporcje ładne błotniki wąska niska maka harmonizujaca się z przednimi kołami i ładnie spasowana kabina z pochyloną pzednią szybą w latach 9tych i teraz jednen z ładniejszych ciągników proxima i forterra próbuje udawać zachodnie ciągniki ale jakoś wieje z tego kalectwem, a kto widział proxime w wersji 2x4 to chyba puścił pawia <rzygi> bo ta maska i koła 16'cali to szczyt wszystkiego :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Małyrolnik
      Witam , mam okazję  kupić  Zetora 12045 crystal  ,120 km z 1977 roku   i mam pytanie dobre to są ciągniki , jak wygląda w nim przedni napęd bo niby jest kilka rodzajów kiedyś gdzieś wyczytałem , i na co zwrócić  uwagę przy  zakupie ?  z góry dzięki

• Przez adamek1942
      Proszę o opinie dilerów zetora woj świętokrzyskie bądź małopolskiego z Miechowa lub Proszowic.
    • Przez vip11
      Witam! W tym czasie kiedy to paliwo drożeje istota paliw nie konwencjonalnych może odegrać dość duże znaczenie. W szczególności cierpimy my rolnicy ale i nie tylko. Chciałbym zapytać czy waszym zdanie takie instalacje jak sucha cela czy też instalacja pana Jana Gulaka może znaleźć zastosowanie w rolnictwie, aby obniżyć koszty produkcji? Proszę o opinie na ten temat.

Przykładowy film:
      http://www.youtube.com/watch?v=Ku06FJFRTpo
    • Przez kolo5ful
      witam szukam schematu bezpieczników do  zetora 5011
    • Przez BARTOLA
      witam posiadam zetora 7011  z tylnymi kołami o rozmiarze 13.6-36 i mam takowy problem ze przy orce z pługami 3 skibowymi ma słabą przyczepność i troche brakuje mu mocy zastanawiam sie nad zmiana kół na rozmiar 28  czy coś da ta zamiana?  słyszałem ze koła od c360  bedą pasować  ktos coś pomoże w tym temacie?