zetor6441

Najładniejszy zetor?

Polecane posty

Gago    0

Mi się podobają te 7540 8540 9540 10540 i podobno był jeszcze 12540 tak słyszałem ale nie wiem czy to prawda. A Forterra może być też troche za bardzo scięta jest jeszcze jak ma przedni TUZ i i szerokie ogómienie to miodzio. <_<


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Z wyglądu mi się podoba nowa proxima taka nowość zetora w porównaniu do poprzedników. Troche dziwnie na fotkach wychodzą maski i światła ale w realu jest całkiem całkiem. Ciekawe jak wejdzie Maxterra czy bedzie ładna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

No fakt Proxa też jest ładna ale wogóle Zetory za ładnie nie wyglądają na zdjęciach na żywo są dużo ładniejsze przynajmniej ja tak twierdzę .


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'danielhaker' a o co Ci chodzi ztym kolorem? Teraz mają siwe.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

z nowych zetorków to bardziej mi sie podoba proxima forterra ma nie ładna maske za to proxima o wiele lepszą. Też się juz nie umiem doczekac maxterry :rolleyes:


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

ZETOR 7245. SUPER MASZYNA


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

Według mnie najładniejszy zetorek to 6341 i szerokie laczki.


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'danielhaker' wiesz ten nowy lakier to taka nowość niby :rolleyes: ale mi się lepiej podobają te siwe felgi od tych co były. A w Proxie mogli wstawić takie światła jak w NH TL i ładniej by wyglądał a tak to taka żaba im troche wyszła i mogli im kabine niższo zrobić to by wyglądał już super wtedy po tych zmianach :huh: A patrząc się na Forterre z boku to taki dziwny wygląd ma ale z przodu jak się na nią patrzy do do mnie jest najładniejszy ciągnik razem z Case Mxxium tak ciężko wygladają i tako moc w nich widać :(


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

@Gago po co niższa taka jest jak najbardziej ok a nawet w proxime jest większa niż w forterze i mi to bardzo odpowiada ;D Moim zdaniem dobrze że są inne niż w forterze w końcu to zupełnie inny model i jak dla mnie patrząc na forterre i nową proxime foreterra jest ,,zacofana""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam92    0

Mi najbardziej wizualnie podoba sie 8540, i jeszcze cos o 7211 NIEMA traktora który ma pieknieszy głos :)


Ursus Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Zetora, i mi się podoba każdy, ale najładniesze to są serii H (Horla system), czyli wersja górska na szerokich laczkach, szerokim rozstawie kół, dodatkowym przednim WOM i TUZ w wyposażeniu standardowym oraz niebiesko-szare zetory, które są odpowiednikami naszych c385, 1201 itd. oraz Proxima.

 

W ogóle Zetor w porównaniu do Ursusa był zawsze na topie, jeśli chodzi o stylistykę. Można powiedzieć że co jakiś czas zmieniał w wyglądzie. No ale nei wszystkie są idealne (mówię o tych xx211/245 i tych z końca lat 90-tych)ale jako fan nei zwracam na to uwagi, bo liczy się to co jest pod maską i w mechanizmach.


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxima95    3

Mnie osobiście to najbardziej PROXIMA się podoba na dzień dzisiejszy (było to jednym z powodów jej zakupu :D ).

Ale poczekajmy jeszcze chwilę-MAXTERRA i nowa FORTERRA też są super pod względem design :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWKUB    1

Nie oszukujmy się przecież najładniejszy jest ZETOR t 25 k ;)


Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blazej99    4

mi się podobają zetory forterra proxima power i maxterra. Oczywiście starsze zetory też są ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

Nie oszukujmy się przecież najładniejszy jest ZETOR t 25 k :P

stanowczo się z tobą zgadzam, zapomniałeś jeszcze dodać o zetorze super


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWKUB    1

stanowczo się z tobą zgadzam, zapomniałeś jeszcze dodać o zetorze super

o to przepraszam :P


Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

Mi podoba się proxima i proxima plus :) . Mam pytanie. ile do proximy plus kosztuje wyświetlacz w pulpicie? ktoś się orientuje?


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
    • Przez Marcin7745T
      mam problem z zetorem ciężko pali na zimnym długo kręci i robi kupe siwego dymu nim załapie na ciepłym pali dobrze silnik po remoncie, odpalał gdy początek wtrysku był przy gmp bo jak przyspieszyłem było gorzej a ze znaków nie ustawi bo sie nie godzi pewnie był zle rozrząd poznaczony, wcześniej palił dobrze a pompa wtryskowa była max przyśpieszona i wtrysk był prawie 5mm przed gmp i na tyle teraz ustawiłem, glowice zdjęte bo były mokre wtryski i myślałem ze puszcza też na tłoki ale jednak nie, zauważyłem ze są pęknięcia na trzech głowicach pomiędzy otworem wtrysku i zaworem wydechowym były sprawdzane i niby są szczelne ale chyba kupie nowe a i były źle założone uszczelki odwrotni, miało by to znacznie przy odpalaniu ? ktoś doradzi co jest nie tak ?

      jak przenieść temat bo znowu źle dodałem ?

      https://youtube.com/shorts/8qn3dtQzdZE?feature=share
      https://youtu.be/wXqhwmXQjFQ
      https://youtube.com/shorts/xuI-WtauziA?feature=share
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
    • Przez kamilkowgier
      Witam,
       
      Potrzebuje pomocy przy Zetorze Major 80. Mam problem z wyskakującą dzwignią wom. Po załączeniu i puszczenia sprzegla wałka, dzwignia wyskakuje  i wyłącza wałek. Czy powodem będzie uszkodzona zębatka czy jest na to jakis inny sposob? Jesli zębatka to w jaki sposob sie tam dostac? 
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj