zetor6441

Najładniejszy zetor?

Polecane posty

zetor6441    2
skąd brałeś te dane?Są inne modele?

 

dane brałem ze strony zetora, masz tam wszystkie modele :rolleyes: :P:D , na stronie agromy lub jakiejś firmy sprzedającej zetory powinny być :(:(:)

 

pozdrawiam zetor6441!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

Kideys podobal mi sie ZETOR FOTTERA 120KM ale teraz zaden mi sie nie podoba FORRTERY moga byc :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davinci    0

teraz robią forterry 120 KM 4 cyl. mają tylko mocniejszą pompę wtryskową rozmawiałem z mechanikiem jakby założyć mocniejszą pompę do 11441 to by silnik nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

jak mówiłem kiedyś,wszystkie Zetorki sa piekne,ale jakbym miał tak powymieniać to 5340 mi sie podoba, z nowych to Proxima najbardziej.. http://www.agromasa.com/?site=nowe-ciagnik...p;id=zetor_7421

a co do Forterry to nie zabardzo pasują mi te maski, no ale dało by sie jeździć..hehe http://www.agromasa.com/?site=nowe-ciagnik...id=zetor_z11741 :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Forterra ma zwaloną maskę i błotniki tylne. Proksima jest ładniejsza

zgadzam się w 100% :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2
Forterra ma zwaloną maskę i błotniki tylne. Proksima jest ładniejsza ale od tyłu to głupio wygląda

 

Witam!!!

 

Ej twoja sprawa każdy ma inny gust, ale według mnie to Proximy i Forterry to z tyłu super z tyłu wyglądają!!! To moje zdanie każdy ma inny gust!!!

 

pozdrawiam zetor6441!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Witam!!!

 

według mnie to Proximy i Forterry to z tyłu super z tyłu wyglądają!!!

 

pozdrawiam zetor6441!!!

kononowicz byłby dumny...heh że przejmujesz jego słownictwo. :P oczywiście żartuję, każdy ma swój gust a o gustach sie nie dyskutuje....po prostu ja piszę co mi się podoba i tyle...a jak ktoś ma inne zdanie to jego problem :wacko: :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

Mi sie najbardziej podoba starszy model zetora ZTS 12145 jest może troche kanciasty ale jego wygląd mi sie bardziej podoba od tych nowych ale to tylko moje zdanie

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Powód Edycji: literówki, edytowane przezNikita_Bennet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

uważam ,że najładniejszym zetorem jest 11441 FORTERRA :lol:


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawoo86    0

Forterra-wszystkie modele :lol:

Oczywiście te nowe.Nie te z prostokątnymi maskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

Eee... te Zetory z kwadratową maską i kabiną z wielką powierzchnią szyb są najładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

mi najbardziej podoba sie forterra 11741. jak ciagnik ma 6 garow od razu lepiej wyglada :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Mi najbardziej podoba się Forterra, wszystkie modele a w szczególności 11741 :lol:


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1
Forterra-wszystkie modele
najładniejsz jest oczywiście forterra bo proxima ma nie całkiem okryty silnik (osłony są inne niż w forterrach) a co do forterry to z turem wyglądają bosko :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

wydaje mi sie, ze kazdy model ma swoich zwolennikow. dla mnie naladniejszy jest 11441 z TURem czerwonym. idealnie sie dopelnia tur z kabina i kolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radar    0

Mi sie podobaja wszystkie forterry, a w szczegolnosci 9641.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2
Mi sie podobaja wszystkie forterry, a w szczegolnosci 9641.

 

mi tam te większe się bardziej podobają hehe :D:D :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktm950    0

ta nowa forterra 12441 jest najladniejsza. W nowych zetorach najbardziej rażą obudowy kierunkowskazów z przodu. Jak z lat 80 :/ Czy to tak drogo kosztowałoby zetora je zmienic? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
Forttera na pewno najładniejsza :lol:

a dlaczego??

piszecie ze to jest the best i wogle - napiszcie dlaczego - trochę tresci panowie i panie, jesli mowicie A to powiedzcie też i B i niech wypowiedzi będą konstruktywne .....  


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez matik5
      Witam mam problem z zetorem majorem cl 80. Na zaświeca się mu na czerwono stóp i błąd DTC   111/01 
      Ktoś się oriętuje co może być przyczyną ? Dodam że żadnych objawów nie ma 
    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
    • Przez Marcin7745T
      mam problem z zetorem ciężko pali na zimnym długo kręci i robi kupe siwego dymu nim załapie na ciepłym pali dobrze silnik po remoncie, odpalał gdy początek wtrysku był przy gmp bo jak przyspieszyłem było gorzej a ze znaków nie ustawi bo sie nie godzi pewnie był zle rozrząd poznaczony, wcześniej palił dobrze a pompa wtryskowa była max przyśpieszona i wtrysk był prawie 5mm przed gmp i na tyle teraz ustawiłem, glowice zdjęte bo były mokre wtryski i myślałem ze puszcza też na tłoki ale jednak nie, zauważyłem ze są pęknięcia na trzech głowicach pomiędzy otworem wtrysku i zaworem wydechowym były sprawdzane i niby są szczelne ale chyba kupie nowe a i były źle założone uszczelki odwrotni, miało by to znacznie przy odpalaniu ? ktoś doradzi co jest nie tak ?

      jak przenieść temat bo znowu źle dodałem ?

      https://youtube.com/shorts/8qn3dtQzdZE?feature=share
      https://youtu.be/wXqhwmXQjFQ
      https://youtube.com/shorts/xuI-WtauziA?feature=share
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj