zetor6441

Najładniejszy zetor?

Polecane posty

Zetor5340    1
a dlaczego??

piszecie ze to jest the best i wogle - napiszcie dlaczego - trochę tresci panowie i panie, jesli mowicie A to powiedzcie też i B i niech wypowiedzi będą konstruktywne .....  

aha...a tobie sie co podoba?

 

 

http://www.agroma-poznan.pl/index.php?stro.../ciagniki/zetor ---Fajna strona dużo

o parametrach.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

to to wiem...ale w przybliżeniu można sobie to okreslić.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Weżcie pod uwagę wyposazenie i jakosć!!!!! ;) :lol:


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mi sie podobają z kwadratowymi maskami np: 7211


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Weżcie pod uwagę wyposarzenie i jakosć!!!!! :D:D

no co? moze powiesz ze w Zetorze jest źle??

o 100 razy lepiej niż w takim ciapku.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Adik-ziel masz racje te starsze wersje zetorów są lepsze jakosciowo:):D:D:D

 

 

 

Zetor5340 Masz racje Ale porównaj sobie wyposażene ciągnika marki John Deere do wyposażenia ciagników marki Zetor:):D


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
ale porównaj sobie cene, coś za coś

no tak,

Zetor5340 Masz racje Ale porównaj sobie wyposażene ciągnika marki John Deere do wyposażenia ciagników marki Zetor:)

 

 

 

ja nie pisze przecież ze Zetor jest najlepszy ze wszystkich tylko ze jest dobra marką wśród ciągników za małą cenę...JD a Zetor to inna bajka i zakres cenowy.

 

 

trochę schodzimy z tematu bo miało byc o najładniejszych zetorach a my tu o wszystkim...jak o wszystkim to zapraszam do tematu "Marka Zetor"...

miłego pisania. :D:D hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Zetor może i jest Tani ale jakość ma do d..y I wcale nie jest Najlepszy!!!


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
7211:):D

i co np...było w nim do d***? jak to ująłeś.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

niee:):D

 

ale w tych nowszych jest do kitu :D:D

 

 

 

a czy ja mówiłem ze w zetorze jest do d***??

 

 

Ja tylko mówiłem że jakość mają do d***B)B)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Ja tylko mówiłem że jakość mają do d***:D:D

no to jakość czyli co dokładnie..?

Skoro mówisz ze do d*** to powiedz co ci nie pasuje. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
szczegulnie to wyposażenie i jakość

dobra widze ze sie nie dogadamy...prosiłem o szczegóły a ty dalej swoje..no ale nie bede sie 100 razy pytał..nie chcesz to nie mów. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

witam. wdlug mnie to te najladniejsze zetory to te troche starsze. mi sie bardzo m=podobaj 7245 i 7745 z ta nowa duza zajefaja kabina maska kwadratowa a nie jakies zaokraglenia co to za traktor ktory ma okragla maske hehe kicha poprostu ale nie mowie ze mi sie nie podobaja ujda w tlumie a najlepszy jest zetor 7745 :(


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
    • Przez Marcin7745T
      mam problem z zetorem ciężko pali na zimnym długo kręci i robi kupe siwego dymu nim załapie na ciepłym pali dobrze silnik po remoncie, odpalał gdy początek wtrysku był przy gmp bo jak przyspieszyłem było gorzej a ze znaków nie ustawi bo sie nie godzi pewnie był zle rozrząd poznaczony, wcześniej palił dobrze a pompa wtryskowa była max przyśpieszona i wtrysk był prawie 5mm przed gmp i na tyle teraz ustawiłem, glowice zdjęte bo były mokre wtryski i myślałem ze puszcza też na tłoki ale jednak nie, zauważyłem ze są pęknięcia na trzech głowicach pomiędzy otworem wtrysku i zaworem wydechowym były sprawdzane i niby są szczelne ale chyba kupie nowe a i były źle założone uszczelki odwrotni, miało by to znacznie przy odpalaniu ? ktoś doradzi co jest nie tak ?

      jak przenieść temat bo znowu źle dodałem ?

      https://youtube.com/shorts/8qn3dtQzdZE?feature=share
      https://youtu.be/wXqhwmXQjFQ
      https://youtube.com/shorts/xuI-WtauziA?feature=share
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
    • Przez kamilkowgier
      Witam,
       
      Potrzebuje pomocy przy Zetorze Major 80. Mam problem z wyskakującą dzwignią wom. Po załączeniu i puszczenia sprzegla wałka, dzwignia wyskakuje  i wyłącza wałek. Czy powodem będzie uszkodzona zębatka czy jest na to jakis inny sposob? Jesli zębatka to w jaki sposob sie tam dostac? 
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj