• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez nunu85
      uzywa ktos siewnika ze standardowymi redlicami stopkowymi i ma przy nim zamontowane kółka kopiujaco-dogniatające?
      jak idzie robota w takim zestawie?
      Mam obawy, czy ni ebedzie sie zapychało, bo i to kółko swoje waży i redlice trzeba nieco dociągnąc na spręzynie, wiec moze być ciężko, zeby owa redlica przeskoczyła górą nad jakimis resztkami pozniwnymi/słomą i w konsekwencji masyna moze sie łatwo zapychać.
      taka jest moja hipoteza, mam racje?
      Potwierdzi ktos/ zaprzeczy.
      Prosze o ypowiedzi uzytkowników takich zestawów, bo hipotezy snuć to ja tez sobie moge, ale nic z tego nie wyniknie.

skad pomysł dołozenia kółek?
      otóz w tym roku u nas jest niemiłosierna susza, nie padało chyba od lipca i wschody rzepaku (nie tylko ja, ale i wiekszosc rolników) mamy kiepsciutkie, a na glinianych górkach to prawie nic nie widac.
      Jedyne pola, gdzie jako tako to wyglada to takie, gdzie było uwałowane po siewie lub było siane własnie z tymi kółkami, wiec jest namacalny dowód, ze sie sprawdzają.
    • Przez Gelo2104
      Witam.
      Stałem się użytkownikiem 2,5ha ziemi, która trzeba obsiać. Poprzedni gospodarz(mój tato) w zasadzie do wszystkiego najmował. Jak wiadomo mizerny zysk stał się kosztem. Dlatego na dzień dobry chciałbym kupić siewnik. I tu pytanie jaki i jakiej wielkości, będzie zaprzęgnięty do C-360 ewentualnie C-330 o ile da radę. Gleba to 5-6 klasa. Czy siewnik może być uniwersalny i siać zboże, łubin, kukurydzę? No i nie śmiejcie się ja dopiero zaczynam
    • Przez MafiaRuszkowo
      Witam.Kupiłem poznaniaka 5 SO43/2 lecz nie posiada tych miechów/gum łączących rurke z radlicą.Nie wiem czy zakładać je czy są zbędne? Słyszałem już wiele opini na ten temat. https://allegro.pl/siewnik-poznaniak-oslona-gumowa-lejka-guma-lacznik-i7511173317.html?reco_id=959a30e8-f4b8-11e8-a5c8-246e9680c9a8 PS:Rurki są metalowe
    • Przez AgroLaik
      Mam pytanie, jako że nie znam się zbyt dobrze na rolnictwie
      Otóż co to jest, do czego służy i czemu występuje tylko w siewnikach do kukurydzy. Czy to jest zbiornik nawozu? Jednak dlaczego nie ma tego w siewnikach zbożowych?
      Chodzi o to:

• Przez tomiis
      Czy jest możliwość załączania scieżek technologicznych w siewniku meprozet sterownikiem arete ls 01 bez uzycia hydrauliki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.