Skocz do zawartości
damian123141

cennik malowania ciągników maszyn rolniczych

Polecane posty

farmer15555    64

Kolega zalecił malowanie zetora to wyszło go to ok 4000tyś felgi piaskowane, wszystko jak się należy, śruby ocynlowali i zetorek wygląda lepiej jak z fabryki ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

michal8011    6

700zł??? :D Blachy od C-360 się maluje  samemu najtańszym pistoletem i powietrzem z instalacji pneumatycznej od tegoż właśnie ciągnika. Albo wałeczkiem :D . Ludzie to już nie wiedzą na co kasę wydawać :D.

Edytowano przez michal8011

szymon09875    147

A czym sie rożni maska od c360 pd maski z zetora czy Bóg wie z jakiego innego ciągnika ? U nas jest facet co naprawdę zna sie na rzeczy i od niego ciągniki maja lepszy lakier jak niektóre auta co miras wyklepię:D za 932 chcial 2.5 tyś za czyszczenie malowanie i usuniecie paru wgniotek.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maniek20
      witam panowie nie znalazłem cen usług na ten rok to czas chyba założyć nowy 
      i moje pytanie ile brać za ha za usługę koszenia traw kukurydzy  mulczerem  2.5 m na nożyku i traktor  110 km 
      Kontynuacja tematu: 

• Przez dudas83

A za sam rozrzutnik bez ładowacza ile bierzesz?

• Przez maniana
      Interesują mnie ceny usługi minikoparką.
      Mam do wykonania 1000 m wykopu pod wąż pe 90 + zasypanie (łyżka skarpowa)
      Ile biorą fachowcy na godzinę lub od metra wykopu (+/- 1,2m głębokości). Ile są w stanie wykopać w ciągu godziny. Teren bez żadnych mediów.
      Jeśli ktoś miał do czynienia  z taką usługą to proszę o rady.
    • Przez rolnik098098
      Witam interesuje mnie ile kosztują (chodzi mi o robociznę) usługi w  naprawie ciągników zachodnich skrzynia silnik elektronika itp, ceny częsci mozna znaleść a tego jakoś nie bardzo. Moze ktoś miał z tym styczność to opisze jak to u "niego " wyglądało. Był bym wdzięczny za odpowiedzi:) a moze rozwinie się ciekawy temat
    • Przez Roberto89
      Cześć, 
      zastanawiam się ile zapłacę za wagę zbiornikową 1000l. Znalazłem jedno miejsce, gdzie sprzedają takie wagi tu , ale nie ma cennika. Wiecie ile mniej więcej zapłacę? 
      Z góry dzięki za pomoc!