Skocz do zawartości
michal1232

Renault 110-54 133-14 kupno

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal1232    0

Witam :D 

Planuje zakup ciągnika Renault, chciałbym zdać kilka pytań przed kupnem i prosić o pomoc w wybraniu odpowiedniego modelu
Chciałbym ciągnik który ma około 100-120 KM (modele 133 120 100) 
Pytania:
czym różnią się wersje z innymi końcowymi numerami np. 14 54? 
Jakie są skrzynie biegów i czym się różnią?
Gdzie jest rewers? Jak się go obsługuje? 
Na co zwrócić uwagę przy zakupie? 
Czy jest różnica z którego kraju jest sprowadzony? 
Srednie spalanie? 

Słyszałem że jak w tych ciągnikach jest awaria to załącza się jakby "alarm " czy to prawda i jak sprawdzić czy nie jest odłączony jeśli jest? 
Inne informacje także mile widziane :D 

tumek19    5

Najważniejsze to zabrać ze sobą zegar do ciśnienia oleju w silniku.

Wiadomość z agroFakt.pl

witejus    353

wykręcaż czujnik ciśnienia oleju i wkręcasz końcówkę manometru tylko jest trudne dojście do czujnika i najlepiej wykręcić filtr oleju

damianos95    54

Czemu koniecznie mierzyc cisnienie oleju na silniku sadzicie ze silniki mwm moga juz ledwie zipiec po tylu latach pracy ? Czy bardziej chodzi o jakas wade problemy z silnikiem i jego cisnieniem oleju ?

margoo78    90

W zachodnich ciągnikach bardziej należy się skupić na skrzyni biegów, ewentualna naprawa silnika przeważnie jest tańsza i łatwiej znaleźć kogoś co potrafi to zrobić niż w przypadku skrzyni. Warto też sprawdzić działanie ehr.

michal1232    0

Jak moge sprawdzić ehr?
Słyszałem że skrzynie Renault które były produkowane na niemiecki rynek są jakieś inne czy to prawda? 
Może ktoś opisać właśnie do czego służą które dźwignie abym mógł sprawdzić przy kupnie czy wszystkie mechanizmy działają?  

rafalcase95    1

ja powiem tak kupilem renault 120.54 ogólnie to ze spalania zadowolony jestem z kwerneland ab 100 4 skiby pali mi jakieś 11.5 l . silnik jest ok nie ma co sie przyczepiać ewentualnie zwracaj uwage żeby pompa wtryskowa nie miala jakiś przecieków bo to nie ciekawie sie zapowiada, elektryka to to na co zwracaj uwage bo mogą być problemy, skrzynia to zależy bo do środka nie zajrzysz  i nie sluchaj opini za z niemiec czy z francji to lepsze lub gorsze bo to zalezy jak kto tym robil ogólnie zwróć uwage czy nic nie jest polanane i czy niema braków typu że coś zostalo wyjęte bo to może mówić dużo o stanie technicznym

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez crisis
      Witam jestem uzytkownikiem traktora fiat 45 66 dt mam go od 3 tyg i z racji ze nie znam sie na mechanice mam kilka pytan odnosnie mojej maszyny ,otóz zauwazylem ze kopci z odmy i po odkreceniu kroka wlewu oleju to leci dymek oraz gdy zmieniam zakres 2 lewarkiem na srednie biegi i wsteczne to wchodzi bez zadnego oporu czego nie ma w najwolniejszym i najszybszym zakresie wciskajac je czuc opor. Z gory dziekuje za pomoc .

• Przez Mily
      Witam, poszukuję ciągnik o mocy 170-200 KM. W posiadaniu mam Valtre 700(70km) , Valtre t153(160km)  i do zeszłego tygodnia Valtre 8050(116km) którą sprzedałem. Ma on pracować na ok 120 ha w pagórkowatym terenie. Głównie ma pracować z agregatem uprawowo-siewnym i pługami w które też muszę go zaopatrzyć. Polecicie jakieś konkretne modele? Nie ukrywam że najbardziej zadowoliła by mnie Valterka ale nie ma się co ograniczać do jednej marki, prawda? :] No i teraz temat który boli najbardziej a mianowicie kasa. Myślę że nie chce wydać więcej niż 140 tyś. 
    • Przez Patryk212
      Witam poszukuje ładowacza czołowego do renault 110.54 wraz z adaptacja do 10tys.
    • Przez Lucek7878
      Cześć, nie działa mi w Renault Ares 620 nawiew z prawej strony kabiny. Gdzie szukać przyczyny ? Gdzie znajduje się wentylator ?
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.