Skocz do zawartości
AgroRolnikŚląskiTeam

Sipma z224/3 Pilne !

Polecane posty

zapraszam Google.pl

Dziękuję ale wolę się zapytać bo słyszałem właśnie że sipma z 224 /3 potrzebuje WOM`u 1000 obr/min :( a przy c 360 3p tyle nie będzie miała . Prawda to że ta /3 potrzebuje obrotów WOM 1000 / min ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    3496

Nie prawda . Podobno ma zwiększone trochę obroty , to tym, bardziej nie ma potrzeby wałka na 1000 . Ma dodatkowo hydrauliczne rozkładanie dyszla.

ZETOR TEAM

MF675ursus    144

Wyższy model, z większą częstotliwością uderzeń tłoka na minutę przy tych samych obrotach WOM i mniejsza wydajność? Pier.... kocopoły

zetorki12    3496

Zapewniam że normalne obroty . A te twoje wydajności to skąd wytrzasnąłeś , bo jedna i druga ma się nijak do realiów . Nie , pobieżnie tak poczytałem i faktycznie wygląda na to że potrzebne obroty na 1000 . Także radzę dokładnie poczytać .      

Ale z tą wydajnością to już nie wierzę , to by było 2400 kostek na godzinę , czyli co półtorej sekundy kostka . :o :o

Edytowano przez zetorki12

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stan1122
      Kupię używany komputer do sipmy  w rozsądnej cenie .
    • Przez patrk4512
      Witam, niedawno zakupiłem Sipme Z569/1. Niestety mam z nią pewien problem. Na testach u sprzedającego zamki na klapie zamykały sie normalnie zaraz po opuszczeniu klapy, testy były robione C360. Natomiast u mnie w 4512 klapa się zamyka zamki zamykają się tylko delikatnie nie zaskakując za rygle. Wydaje mi się ze siłowniki nie cofają się do końca zatrzaskując zamki. W czym moze tkwić problem? zaznaczam ze wszystko jest dokładnie przesmarowane.
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mam problem z wałem przekaźnika mocy szerokokątnym do prasy. A mianowicie wał ma duze luzy na tym łbie podwójnie łamanym tam na tym tależu. I moje pytanie jest takie, czy wie ktoś z was gdzie mogłbym dokupić sama ta podwójnie lamaną końcówke ? nie chce wałego wałka ponieważ sprzegło przeciązeniowe oraz rure mam dobra tylko tu sa luzy. Słyszałem ze niektórzy to rozcinaja i wstawiaja nowy ten tależyk ale to tylko pomaga na krótka mete. Dlatego chciałbym kupić to całe nowe w jakiejś rozsadnej cenie. Moze ktos z was ma cos takigo albo ma namiary na jakis sklep czy kogoś kto mogłby takie cos sprowadzić i sprzedac ? Bardzo proszę o pomoc bo jak widadomo żniwa tuż tuż a nie chce zeby mi sie cos przez ten  wałek rozleciało. Z góry dziękuje. Do tematu dołączam zdjęcia wału z przyblizonymi wymiarami. Proszę o pomoc

• Przez bambik999
      Witam,
      planuje kupić owijarkę i tu nasuwa się pytanie a mianowicie jaką?
      Szukam czegoś do 8 tyś w gre wchodzi też używana lecz nie wiem jaką wybrać. Jestem kąpletnie zielony w tym i chciałbym się poradzić. U nas są 3 Metal-Fachy i ludzie są zadowoleni ale słyszałem różne opinie o maszynach MF. Może Sipma? Owijarka będzię owijąć max 150 bel rocznie.
    • Przez Arturo1610
      Witam wczoraj zauwazyłem ze po prasowaniu sianokiszonki łańcuch ten głowny który zwija balota jest tak gorący ze w niektórym miejscu nie mozna sie go dotknąć. Wcześniej raczej tak nie było. Co moze być problemem w takiej sytuacji ? Dodam ze ostatnio pękło mi pierwsze łożysko odkąd mam prase czy to może łożyska sie koncza i przez to ten łańcuch sie tak grzeje ? Proszę o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.