Skocz do zawartości
Wojtek026

klimatyzator dachowy

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez stage99
      Witam.Posiadam Zetora Proxima 90 Power i od niedawna elektrohydrauliczny rewers ulega awariom,a dokładniej nie za każdym razem można cofać.Zetor jest z 2013R,Odpowiada za to moduł podłączonny kostką na 4 piny, dostanę taki moduł?Nie wiem jak to dokładnie się nazywa.
    • Przez bel920
      proszę o opinie części z tej firmy , zamierzam kupić atak do mf ale chcę wiedzieć czy kasy w błoto nie wydam
    • Przez adriian
      Witam. Mam pytanie posiada może ktoś z was części do New Holland 8670 - 1997rok, albo wie kto może mieć ? Interesują mnie tryby do skrzyni biegów.
    • Przez padom86
      Witam wszystkich.
      Mam problem z dostaniem na składnicach bagnet - wskaźnik układu hydrauliki do Ursusa 5314 1997r. W katalogu części widnieje symbol: 3028 997 M91. Obecnie jest włożony korek na rurkę aby żaden syf ne szedł do hydrauliki. Ciągnik teść kupił kilka lat temu od handlarza. Dopóki ciągnik nie zaczął pracować w prasą rolującą i nie został zamontowany TUR temat układu hydrauliki teść zaniedbał...
      Po wizycie w kilku składnicach każdy rozkłada ręce - brak... Na jednej ze składnic padła sugestia, że ciągnik to wersja export, więc temu nie ma i warto poszukać sobie gdzieś na szrocie ew jakiś podobny i dociąć go na odpowiednią długość.
      Moje pytania:
      1. jaka jest długość takowego bagnetu?
      2. gdzie można kupić taki wskaźnik?
      3. od jakiego ciągnika może pasować? (ewentualnie symbol katalogowy)
      Lanie oleju na ślepo raczej nie wchodzi w grę...

• Przez Dawid_Z
      Kupię miskę olejową do Perkinsa 3P z uszczelnieniem wału na simering. Proszę o kontakt pod nr 792-408-447 lub przez forum

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.