Skocz do zawartości
235Ferguson

Żółw - Zając w Massey Ferguson 6245

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
235Ferguson    0

Witam.

Planuję zakupić traktor Massey Ferguson w granicach 85KM. Byłem oglądać MF-a 6245 i zauważyłem, że przy zmianie biegów żółw-zając nie zapala się kontrolka od żółwia, lecz biegi wskakują. Sprzedawca mówił, że jak go kupił, to nie mógł przebić biegów z zająca na żółwia i wyczyścił elektrozawór.

I moje pytanie, czy winą tego był tylko elektrozawór czy coś innego? I dlaczego kontrolka się na zapala?

Pozdrawiam

mariusz(ZDUN)    189

Bo jej nie ma

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JANCZAK1176
      Witam fachowców trafił się MF3080 wujowi z zjechanymi frezami po rozebrani Mam dylemat co zrobić . Myślałem dać do napawania ale czy to wytrzyma .Ponoć odcinają od wałka frezy i wyciskając potem spawając .Dokładnie nie wiem co lepsze pytam się WAS co lepsze .Wie ktoś czy w Łódzkim województwie coś takiego robiom
    • Przez witch
      Witam dzisiaj około godziny 11 wyruszyłem w pole orać wszystko było w porządku nic się nie działo z pola na pole przełączałem z zajaca na zółwia i na odwrót i na ostatnim polu przerzuciłem na żółwia po skończonej orce chcę wbić zająca aby zjechać do domu  i nic kontrolka od zająca nie świeci , wcześniej  podczas orki zaświeciła się kontrolka od oleju i tak podejrzewam tylko ,że co wina oleju? Za bardzo się nagrzał ? Też myślę ,że może kijowy olej (sam nie wiem jaki jest aktualnie w nim) ,ale nie dawno wymieniany. Prosiłbym o wszelką pomoc! 
    • Przez Matik7171
      Witam. Byłem ostatnio oglądać ciągnik Renault Ares 540rx. Ciężko wchodzą biegi. Czasami bieg wejdzie dobrze a czasami trzeba wbić na siłę. Czym to może być spowodowane? I czego to może być wina? Pomocy.. 
    • Przez Matik7171
      Czy Renault Ares 540rx ma taką samą skrzynie jak Massey Ferguson 30XX. Chodzi mi o działanie. Czy w Areskach tak samo wchodzą gładko biegi jak w MF. Miałem możliwość jazdy MF a teraz kupujemy Aresa i jestem ciekaw. 
    • Przez Jelonek5588
      Witam gdzie znajduje sie elektrozawór pprzedniego napędu renault 155.54?