Skocz do zawartości
modrzew

Wspomaganie w kombajnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
modrzew    7

Witam. Myślę nad zamomtowaniem wspomagania do kombajnu International dokładnie model 8-51. Zastanawiam się czy dało by radę zamontować elektryczne? jeśli tak to od jakiego samochodu by to pasowało?
Z góry dzięki za odp. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wiskitek
      Witam wszystkich posiadam new hollanda tc 5070 o mocy 220km mam już przezbrojenie do kombajnu i nie wiem jaką przystawkę wybrać jakiej firmy czy 5 cz 6 składana proszę o pomoc. z góry dziękuje i pozdrawiam.
    • Przez wanczyk-1991
      Witam
      Kupiłem kombajn claas dominator 86 z dokładną klimatyzacją ale ona nie działa. Wyciągnąłem ją całą i okazało się że kable wyrwane nie sprawdzałem jeszcze czy wentylator działa ale to jest mały pikuś. Bardziej mi chodzi czy ktoś miał styczność z takim czymś i powiedział jak to działa, z kąd takie filtry i czy ta woda ma być w środku? 

• Przez PrzemoO
      Przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy 6 rzędowej. Ma pracować z Claasem Dominatorem 98 Maxi. Jaki system cięcia polecacie śmigłowy czy rotorowy? Jaką markę polecacie? Przystawka ma być w przedziale cenowym do ok 50-60 tyś.
    • Przez case-and-case
      Witam , na wiosnę planuje kupić używany ciągnik i szukam miejsc w których jest duży wybór . Przy okazji może ma ktoś na sprzedaż case mx 120,135 ?  albo new holannda tm 120/130 ? 
    • Przez Tracer93
      Witam,
      Orientuję, się ktoś w jaki sposób zdobyć bilety na Polagrę ? Nigdy tam nie byłem. Szukałem też w internecie, ale nie mogę znaleźć.